SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Monika i Górecki razem wyjadą do Sopotu

M jak miłość. Monika i Górecki razem wyjadą do Sopotu

04.10.2016, godz. 21:07
M jak miłość odc. 1240. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odc. 1240. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Początek znajomości tej pary bohaterów z "M jak miłość" był obiecujący, ale później wystarczyła jedna uwaga Moniki (Anna Wendzikowska) na temat Jerzego Góreckiego (Wojciech Wysocki), by biznesmen stracił nią zainteresowanie. To jednak nie oznacza, że wszystko stracone. W 1244 odcinku "M jak miłość" Górecki zaproponuje prawniczce pracę dla jego firmy i wspólny wyjazd do Sopotu. Czy służbowa podróż skończy się romansem?

"M jak miłość" odcinek 1244 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Monika i Górecki z "M jak miłość" poznali się kilka dni na grillu u Zduńskich. Od pierwszej chwili samotny biznesmen był oczarowany Moniką i jej córeczką Oleńką. Zajął się dziewczynką jak troskliwy tata, a prawniczka widząc Olę na rękach u Góreckiego zdała sobie sprawę, że jej dziecko potrzebuje ojca.

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna zniszczy Natalkę! Była Franka dąży po trupach po celu

Później jednak w dość ostrych słowach skrytykowała milionera. W rozmowie z Kingą (Katarzyna Cichopek) oceniła, że Górecki nie nadaje się na jej partnera. - Mówiłam ci, że chcę dojrzałego faceta, ale nie tak bardzo. Facet gra w oldboyach, a ja wiesz... Poza tym jest trochę nadęty - przyznała z rozbrajającą szczerością.

Słowa Moniki sprawiły wielką przykrość Góreckiemu, który przy pierwszej okazji wypomniał prawniczce, że go obraziła. I choć po tej wpadce wydawało się, że ta znajomość nie ma żadnych szans na ciąg dalszy, to w 1244 odcinku "M jak miłość" Monika zostanie jego prawniczką. Piotrek (Marcin Mroczek) poleci ją na to stanowisko, bo dobrze wie jak świetnym jest adwokatem.

Patrz: M jak miłość. Olga kelnerką w bistro Kingi. Górecki zmusi córkę do pracy - ZDJĘCIA

Biznesmen kolejny raz spotyka się z Moniką i zaproponuje jej stałą pracę. Zaraz potem wspomni o atrakcyjnym wyjeździe służbowym do Sopotu z związku z kolejną prowadzoną przez Monikę sprawą. Niestety samotna matka nie skusi się perspektywą wyjazdu z szefem, bo przecież nie będzie mogła zostawić Oleńki na kilka dni z opiekunką.

Monika odmówi właśnie ze względu na córeczkę. A wtedy Górecki zaproponuje, by wzięła ze sobą Oleńkę i nianię, a on odda im do dyspozycji apartament. Prawniczka zorientuje się, że biznesmenowi zależy, by pracowała dla niego. Jednak wciąż jednak będzie się wahać czy przyjąć nową posadę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: