SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda pożałuje ślubu z Olkiem. Małżeństwo Chodakowskich było pomyłką!

M jak miłość. Magda pożałuje ślubu z Olkiem. Małżeństwo Chodakowskich było pomyłką!

21.09.2016, godz. 07:50
M jak miłość odcinek 1237. Maciek (Franciszek Przanowski), Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1237. Maciek (Franciszek Przanowski), Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rodzina Chodakowskich z "M jak miłość" rozpadnie się?  W 1244 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) pożałuje, że zgodziła się na wyjazd Olka (Maurycy Popiel) do Kuwejtu. Maciek (Franciszek Przanowski) zauważy natomiast, że między jego nowymi rodzicami nie układa się najlepiej. Żona Olka  zacznie spodziewać się najgorszego i przeczuwać, że jej związek wkrótce dobiegnie końca. Czy Olek zostawi Magdę i ich syna?

"M jak miłość" odcinek 1244 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Olek Chodakowski z "M jak miłość" nie czuje się dobrze w roli ojca, a Madzia pójdzie mu na rękę i zgodzi się, by spełniał swoje zawodowe marzenia za granicą. To nie wróży niczego dobrego...

Patrz: M jak miłość. Olek zostawi Magdę i Maćka

Niebawem Chodakowska postanowi nie ograniczać męża i zgodzi się na jego służbowy wyjazd do Kuwejtu. To jednak więcej jak pewne, że kilkumiesięczna rozłąka bardzo ich od siebie oddali. Jak podaje "Świat Seriali" już w 1244 odcinku "M jak miłość" Magda zacznie żałować podjętej decyzji..

- Popełniłam błąd. Boję się, że wszystko nam się posypie. A może jeszcze większy błąd popełniłam, decydując się na ślub z nim? - powie załamana Madzia.

Zobacz: M jak miłość. Magda umrze na serce? Olek zostanie sam z synem Maćkiem

Tymczasem niepowodzenie w związku adopcyjnych rodziców zauważy także mały Maciek. Chłopcu nie umknie fakt, że Magda i Olek prawie w ogóle ze sobą nie rozmawiają. W 1244 odcinku "M jak miłość" Maciek zwróci się do Chodakowskiego.

- Mama jest zła, że wyjeżdżasz, ale pogodzicie się, prawda? - zapyta przerażony chłopiec, który obawia się, że kolejny raz straci ojca... Tak jak kilka miesięcy temu przeżywał śmierć swojego prawdziwego taty, Krzysztofa Romanowskiego (Robert Wabich).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: