SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda porzucona przez Olka! Marcin skrytykuje brata

M jak miłość. Magda porzucona przez Olka! Marcin skrytykuje brata

05.10.2016, godz. 07:30
M jak miłość odcinek 1244. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1244. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wyjazd Olka (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" na kontrakt do Kuwejtu stanie się faktem! W 1244 odcinku "M jak miłość" Olek i Magda (Anna Mucha) spędzą ostatnie chwile razem. Ich pożegnanie będzie bardzo chłodne, bo choć Magda zgodziła się, by mąż wyjechał, to nie akceptuje jego decyzji. Podobnego zdania będzie Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), który skrytykuje młodszego brata, że niszczy swoją rodzinę, bo opuszcza żonę i syna Maćka (Franciszek Przanowski). Dla Magdy wyjazd Olka będzie oznaczał koniec ich małżeństwa.

"M jak miłość" odcinek 1244 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Magda i Olek z "M jak miłość" nie uratują swojego związku i rozwiodą się? W przypadku tej pary nic nie jest jeszcze przesądzone, ale ich wspólna przyszłość zawiśnie na włosku gdy Chodakowski jednak zdecyduje się wyjechać do pracy do Kuwejtu i zostawi żonę z synem w Polsce.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

W 1244 odcinku "M jak miłość" na dzień przed podróżą Olek odwiedzi swojego brata Marcina, by powiedzieć mu o swoich planach i poprosić o opiekę nad Magdą oraz Maćkiem. Starszy z braci Chodakowski nie będzie mógł zrozumieć powodów tej decyzji. Sam jest ojcem i za nic w świecie nie opuściłby Szymka (Staś Szczypiński).

Bez ogródek skrytykuje Olaka, że zostawia rodzinę i stawia na karierę. Podobnie jak on myśli Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska). - Ty będziesz się bawił – kasa, kariera, wielki świat… A ja muszę pocieszać mamę! Ona ma same czarne wizje w związku z tym twoim wyjazdem. Że już stamtąd nie wrócisz, bo no wiesz, rodzina ci się posypie… I tak dalej, w ten deseń…


Olek uzna jednak, że matka nie prawa wtrącać się w jego sprawy. - Mama jest przewrażliwiona… A powinna mnie zrozumieć! Sama kiedyś chciała robić karierę, poleciała do Stanów…
- No właśnie i nie skończyło się to najlepiej. Zamierzasz kontynuować „rodzinną tradycję”?
- Nie możesz tego porównywać, to były inne czasy. Mam kontrakt na parę miesięcy, będę przylatywał tak często, jak się da. I na święta już wrócę do domu!

Ostatnie wspólne chwile Magdy i Olka w 1244 odcinku "M jak miłość" nie będą należały do szczęśliwych. Między Chodakowskimi pojawi się wyraźny chłód, zabraknie czułych gestów i miłosnych wyznań. Choć spędzą ten czas na zabawie z Maćkiem i będą starali się ukryć przed chłopcem swoje problemy, to Magda wyraźnie da mężowi do zrozumienia, że nie akceptuje jego "ucieczki" do Kuwejtu.

Patrz: M jak miłość. Janek zakochany w Basi wyprowadził się do Karwi. Jacek Lenartowicz nie wróci do M jak miłość

Bo dla niej jasne jest to, że Olek wyjeżdża, by uniknąć odpowiedzialności za ich rodzinę, zwłaszcza za adoptowanego syna Maćka. W końcu Madga przyzna się Kindze (Katarzyna Cichopek), że chyba popełniła błąd wychodząc za mąż za dużo młodszego Olka. Powie przyjaciółce, że jej małżeństwo właśnie się skończyło. - To koniec, rozumiesz?
- Co ty mówisz? Nie myśl tak, bo sama się nakręcasz! Przecież tyle osób wyjeżdża i wraca! A Olek naprawdę cię kocha!

Zduńska spróbuje Madzię pocieszyć, ale bez skutku. - Wiem, ale nie kocha… nas. Maćka i mnie – w pakiecie. Swojej rodziny…

Czy Olek wróci do Magdy i Maćka zrozumie co jest w życiu najważniejsze i będzie takim ojcem, o jakim marzy jego adoptowany syn? A może wręcz przeciwnie i wyjazd Olka skończy się rozwodem? Tego widzowie "M jak miłość" dowiedzą się dopiero w kolejnych odcinkach serialu, które w TVP2 zostaną wyemitowane późną jesienią.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: