SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Maciek po śmierci ojca straci też Olka. Wzruszające wyznanie syna Magdy i Olka

M jak miłość. Maciek po śmierci ojca straci też Olka. Wzruszające wyznanie syna Magdy i Olka

08.10.2016, godz. 10:35
M jak miłość odcinek 1244. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1244. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rozpad rodziny Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" jest nieunikniony. Tuż po tym jak Olek za zgodą żony rozpocznie przygotowania do wyjazdu do Kuwejtu w ich związku powieje chłodem. Ciągłe kłótnie i wzajemne pretensje nie umkną uwadze Maćka (Franciszek Przanowski), który w 1244 odcinku "M jak miłość" zda sobie sprawę, że może stracić nowego ojca. I choć Olek obieca synowi, że ich rozłąka nie potrwa długo, to Magda nie uwierzy w zapewnienia ukochanego.

"M jak miłość" odcinek 1244 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Magda i Olek z "M jak miłość" będą o krok od rozstania! Już od dłuższego czasu zanosiło się na kryzys u Chodakowskich, ale w 1244 odcinku "M jak miłość" okaże się, że oboje inaczej widzą ich wspólną przyszłość. Za zgodą żony Olek postanowi jednak wyjechać do pracy do Kuwejtu.

Patrz: M jak miłość. Kryminalista Radek w bistro. Iza sprowadzi niebezpieczeństwo na Kingę?

I choć Magda zagroziła mu rozwodem, młody lekarz nie zmieni decyzji. Chdoakowski będzie chciał jednak przekonać ukochaną, by razem z Maćkiem wkrótce do niego dołączyli. Niestety Magda nie zdecyduje się na wyjazd. Głównie ze względu na syna, aby zaoszczędzić mu traumy związanej z przeprowadzką do innego kraju, zmiany otoczenia i przyjaciół.

W 1244 odcinku "M jak miłość" Maciek zauważy, że między jego przybranymi rodzicami źle się dzieje. 10-latek bardzo to przeżyje, ale nic w tym dziwnego. W końcu dopiero co uporał się ze śmiercią swojego biologicznego taty, Krzysztofa Romanowskiego (Robert Wabich).

Adoptowany syn Magdy i Olka zacznie się bać, że znów straci ojca, że kolejny raz zostanie bez rodziny. - Niedawno straciłem tatę, nie chcę teraz stracić ciebie - powie Olkowi w 1245 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin wrobiony w wypadek na budowie! Były chłopak Izy zniszczy Marcina?

Pierwszy raz od chwili adopcji Olek autentycznie się wzruszy i poczuje tatą chłopca. Jak podaje "Tele Tydzień" zapewni syna, że zrobi wszystko, by pogodzić się z Magdą. Poza tym obieca mu, że jak przyjedzie do niego z Magdą do Kuwejtu to wybiorą się razem na na tor Formuły 1 do Bahrajnu. Jak na obietnicę męża zareaguje Magda? Dość sceptycznie, bo uzna, że Olek próbuje tylko oczyścić własne sumienie i przekupić Maćka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: