SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Janek zakochany w Basi wyprowadził się do Karwi. Jacek Lenartowicz nie wróci do M jak miłość

M jak miłość. Janek zakochany w Basi wyprowadził się do Karwi. Jacek Lenartowicz nie wróci do M jak miłość

02.10.2016, godz. 09:15
M jak miłość odc. 1196. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Janek Zawadzki (Jacek Lenartowicz)
M jak miłość odc. 1196. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Janek Zawadzki (Jacek Lenartowicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Jacek Lenartowicz, który w "M jak miłość" od 2003 roku gra Janka Zawadzkiego, wspólnika Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek) w "Bistro za rogiem", pożegnał się z serialem. W 1244 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Janek, który ostatni raz pojawił się na ekranie na początku stycznia, wyjechał do Karwi, otworzył tam smażalnię ryb i nawiązał romans z Basią...

"M jak miłość" odcinek 1244 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Od chwili gdy władzę w "Bistro za rogiem" przejęła Kinga Zduńska sporo się zmieniło. Paweł (Rafał Mroczek) odsprzedał bratowej część swoich udziałów, a Janek postanowił dać wspólniczce wolną rękę.

Tuż przed wyjazdem z Warszawy pożyczył Kindze i Piotrkowi (Marcin Mroczek) sporą sumę na spłatę długów. Zawadzki podjął decyzję, że najwyższa pora zmienić otoczenie i spróbował czegoś nowego. Wyjechał, ale nie powiedział przyjaciołom dokąd się wybiera.

Patrz: M jak miłość. Marcin napadnięty i wrobiony w wypadek na budowie. To sprawka Artura

Dopiero w 1244 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Janek od miesięcy mieszka i pracuje w Karwi nad Bałtykiem gdzie rozkręcił kolejny biznes i się zakochał. Jak podaje "Tele Tydzień" wspólnik zadzwoni do Kingi, by pochwalić się co u niego słuchać i przekaże jej dobre wieści - w najbliższym czasie nie wróci do "Bistro za rogiem", więc Zduńska może prowadzić interes po swojemu.

- Otworzył smażalnię w Karwi. Szczęściarz. Siedzi sobie nad morzem z jakąś Basią, a ja tu się muszę użerać - powie Kinga do Piotrka. Jednak prawda jest taka, że pod jej rządami bistro wreszcie odbiło się od dna i zaczęło przynosić zyski. Kinga razem z kucharzem, Japończykiem Taro (Hiroaki Murakami) świetne sobie radzi. Kupiła nowy sprzęt do kuchni, zmieniła menu wprowadzając nowe dania, urządziła miejsce do zabaw dla dzieci.

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna zniszczy Natalkę! Była Franka dąży po trupach po celu

Mało tego, w 1244 odcinku "M jak miłość", do ekipy "Bistro za rogiem" dołączy Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), która zostanie nową kelnerkę. Zaraz po niej Kinga przyjmie do pracy także kelnera Radka (Tomasz Włosok), młodego przestępcę na zwolnieniu warunkowym, podopiecznego Izy Lewińskiej (Adriana Kalska).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: