SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Górecki zaliczy wpadkę przed Moniką

M jak miłość. Górecki zaliczy wpadkę przed Moniką

10.10.2016, godz. 10:52
M jak miłość odc. 1240. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odc. 1240. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Żenująca wpadka w "M jak miłość"! W 1244 odcinku "M jak miłość" Górecki (Wojciech Wysocki) spotka się z Moniką (Anna Wendzikowska). Prawniczka zajmie się jego sprawami, a przy okazji biznesmen będzie próbował ją poderwać. Flirt przerwie im jednak telefon od napalonej kobiety, która zadzwoni powołując się na ogłoszenie matrymonialne, które w imieniu ojca w sieci umieściła Olga (Katarzyna Grabowska). W "M jak miłość" Górecki będzie zawstydzony, a zdezorientowana Monika od razu go opuści.

"M jak miłość" odcinek 1244 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Monika wpadła Góreckiemu w oko już w czasie pierwszego spotkania u Zduńskich. Ochmanowa potraktowała jednak biznesmena jak staruszka. Ich relacje jednak szybko wyjdą na prostą. Już w 1244 odcinku "M jak miłość" mężczyzna umawia się z Moniką - tym razem w sprawach służbowych.

Przeczytaj: M jak miłość. Monika i Górecki razem wyjadą do Sopotu

Prawniczka zgadza się zająć jego sprawami, a on oferuje jej wspólny wyjazd do Sopotu - także w sprawach służbowych. Koleżanka Zduńskiego nie jest przekonana do tego pomysłu, bo ma przecież córeczkę, którą musi się zająć. Biznesmen zapewni ją jednak, że dziewczynka i opiekunka mogą jechać z nimi, a on zadba o to, żeby panie miały luksusowy apartament.

Słowem, Jerzy będzie się bardzo starać, by zrobić dobre wrażenie na nowej znajomej. Czar jednak pryśnie, gdy z zestawu głośnomówiącego w samochodzie odezwie się napalona kobieta...


Patrz: M jak miłość. Olga kelnerką w bistro Kingi. Górecki zmusi córkę do pracy - ZDJĘCIA

-Hello. Ja w sprawie ogłoszenia mtrymonialnego, witaj kowboju - powie uwodzicielsko kobieta.
-To jakaś pomyłka.
-Pan Jerzy Górecki?
-Tak, ale to jakaś pomyłka. Ja nie dawałem żadnego ogłoszenia - wyjaśni Górecki.
-Wie pan co, tutaj sobie wysiądę. To już niedaleko - powie Monika pokazując palcem na pobocze. Ochmanowa będzie w szoku, a Jerzy poczerwienieje z zażenowania! "Niespodzianka" Olgi dosłownie zniszczy jego reputacje w oczach młodej brunetki...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: