SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur osaczy Izę i Marcina! Były chłopak Izy będzie śledził Chodakowskiego

M jak miłość. Artur osaczy Izę i Marcina! Były chłopak Izy będzie śledził Chodakowskiego

20.09.2016, godz. 18:30
M jak miłość odc. 1244. Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odc. 1244. Artur (Tomasz Ciachorowski) foto:

Artur (Tomasz Ciachorowski) doprowadzi do rozpadu związku Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). W nowych odcinkach "M jak miłość" były partner Lewińskiej osaczy ją i będzie chciał za wszelką cenę upokorzyć Chodakowskiego. Uda mu się? To właśnie Artur pokaże Izie zdjęcia, na których jej kochaś przytula się z Naomi! Dla zakochanej w Marcinie brunetki to będzie cios w serce. Czy intrygant odzyska dawną ukochaną i pozbędzie się rywala?

"M jak miłość" odcinek 1244 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Artur powróci i zrobi wszystko, żeby odzyskać Izę. Porzucony przed ślubem mężczyzna ochłonął, a teraz będzie mścić się na rywalu, który zniszczył mu życie i zabrał ukochaną.

Patrz: M jak miłość. Joasia odwoła ślub z Tomkiem, bo zakocha się w Jacku?

Zacznie się od problemów w pracy. Dźwig wypożyczony od kierownika jednej z budów spowoduje wypadek, a odpowiedzialnością zostanie obarczony Marcin. To właśnie jego sprzęt miał zagrozić pracownikom na placu. Nic takiego by się jednak nie wydarzyło, gdyby kierownikiem wspomnianej budowy nie był bliski krewny Artura...

-Trzeba gnojka puścić z torbami - powie wujowi Skalski w 1240 odcinku "M jak miłość". Gdy to się nie uda, Artur wcieli w życie kolejny plan, który zniechęci Izę do Marcina.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Andrzejek zamieszani w kryminalną aferę

Artur naśle na rywala bandziorów, a przy okazji będzie go śledzić szukając choćby najmniejszego potknięcia -Zdaje sobie sprawę z tego, że działa na granicy prawa, ale uważa że to jest uzasadnione przez krzywdy, których doświadczył. Artur nie ma odwagi, żeby stanąć twarzą w twarz z Marcinem, więc działa z ukrycia. A poza tym nie chce stracić w oczach Izy- powiedział Tomasz Ciachorowski w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość".

W nowych odcinkach "M jak miłość" Skalski będzie nękać i nachodzić dawną partnerkę, a na jednym ze spotkań pokaże jej zdjęcia Marcina z Naomi (Mayu Gralińska-Sakai)! Pech zechce, że rywal Chodakowskiego przyłapie go na spotkaniu z baletnicą, a to będzie dla Izy cios w serce. Czy Artur zdoła rozdzielić zakochanych?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: