SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Robert grozi Marysi. Rogowska chce zacząć życie bez gangstera

M jak miłość. Robert grozi Marysi. Rogowska chce zacząć życie bez gangstera

18.09.2016, godz. 20:17
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Chwile grozy w "M jak miłość"! Robert Bilski (Zbigniew Stryj) kolejny raz udowadnia Marysi (Małgorzata Pieńkowska) jak bardzo jest niebezpieczny! W 1243 odcinku "M jak miłość" Rogowska przejrzy na oczy i postanowi rzucić kochanka, który spędzi w więzieniu kilka najbliższych lat. Bilski się na to nie zgodzi i zacznie jej grozić! Dopiero teraz Marysia zrozumie, w jakie bagno się wpakowała. Czy i tym razem Artur Rogowski (Robert Moskwa) przybędzie byłej żonie z pomocą?

"M jak miłość" odcinek 1243 - wtorek, 4.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Robert Bilski trafił do więzienia, a Marysia nie wieżyła w to, że jej kochanek był zaangażowany w działalność przestępczą. Mężczyzna jednak do wszystkiego się jej przyznał, ale obiecał, że dla niej próbował stać się lepszym człowiekiem.

Zobacz: M jak miłość. Joasia odwoła ślub z Tomkiem, bo zakocha się w Jacku?

Rogowska będzie potrzebowała trochę czasu, żeby poważnie przemyśleć sytuację. Ostatecznie dojdzie jednak do wniosku, że związek z taką osobą nie ma sensu. Jak to się dla niej skończy?

Q 1243 odcinku "M jak miłość" Maria odwiedzi Bilskiego w areszcie i próbuje zerwać ich związek. Robert jednak się na to nie zgadza i zaczyna jej grozić. Roztrzęsiona Rogowska prosi o pomoc Budzyńskiego... 

Przeczytaj: M jak miłość. Marta wyjedzie do Kolumbii. Dominika Ostałowska zniknie z M jak miłość?

Zszokowana Marysia pokazuje prawnikowi pendrive, który Bilski kazał jej zniszczyć. Adwokat odkrywa, że urządzenie zawiera dane dotyczące prania brudnych pieniędzy. Robert będzie próbował się mścić? Artur powinien czuwać nad ukochaną Marysią i je córką, które są teraz w poważnym niebezpieczeństwie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: