SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł namówi mamę, by wróciła do Artura

M jak miłość. Paweł namówi mamę, by wróciła do Artura

03.10.2016, godz. 21:05
M jak miłość odc. 1243. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1243. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa) foto:

Artur (Robert Moskwa) jest idealnym partnerem dla Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i nie ma co do tego wątpliwości! W 1243 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) namawia matkę na powrót do byłego męża. Czy Rogowska posłucha syna? Robert (Zbigniew Stryj) to już przeszłość, choć Marysi nie tak łatwo będzie o nim zapomnieć. Artur na każdym kroku daje ukochanej do zrozumienia, że jest odpowiedzialny i bardzo się martwi o nią i o małą Basię (Maja Wudkiewicz), która ewidentnie tęskni za ojcem.

"M jak miłość" odcinek 1243 - wtorek, 4.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Artur zdradził Marysię z Teresą (Dominika Łakomska), a to bez wątpienia był największy błąd jego życia. Od tamtej pory Rogowski kombinuje, dwoi się i troi żeby odzyskać żonę, ale wszystko na marne.

Patrz: M jak miłość. Ala i Paweł przeżyją gorący romans

Serce Marysi skradł Robert, który teraz przebywa w więzieniu. Rogowska z niewiadomego powodu cały czas o niego zabiega i odwiedza go za kratami. Na szczęście w 1243 odcinku "M jak miłość" kobieta zaczyna trzeźwo myśleć i żegna się z kochankiem, odwiedzając go po raz ostatni. Bilski jest w szoku, nie spodziewał się, że Marysia rzuci go w takim momencie. Obiecywał przecież, że się zmieni....

To jednak nie ma już znaczenia. Marysia zdecydowała się na samotne życie singielki. Jak się domyślacie, to nie potrwa długo. Do akcji wkroczy Artur i Paweł, który zacznie namawiać matkę na powrót do byłego męża..

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna zniszczy Natalkę! Była Franka dąży po trupach po celu

-Sytuacja z Robertem mnie przerasta. Nie wiem jak to zakończyć, jak z tego wyjść - powie Marysia, gdy Zduński zaprosi ją do bistro.
-Mamo Robert jest dorosłym facetem. Wiedział jakie są konsekwencje.
-To nie takie proste - wzdycha Rogowska.
-Proste. Tylko ty masz za dobre serce (...) Wiem, że to nie moja sprawa, ale byliście z Arturem fajną parą. Mimo tego, co zrobił okazał się dobrym facetem. Zawsze możemy na niego liczyć. Ja, Piotrek, Basia... Rozmawiałem ostatnio z Piotrkiem i tak się zastanawialiśmy, czy może za jakiś czas dałabyś mu drugą szansę? - proponuje Paweł.

Czy Marysia go posłucha? Jeszcze w tym samym odcinku "M jak miłość" okaże się, że Artur chce wynająć gabinet lekarski Olka (Maurycy Popiel). Potem Rogowski idzie z byłą żoną i Basią na spacer, obiecuje córeczce kino i wspólną zabawę w weekend. Czy Marysia zauważy, że wszystkim brakuje bliskości jej byłego męża? Tworzyli kochającą się rodzinę... Może być przecież jak dawniej...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: