SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek zostawi Magdę i Maćka

M jak miłość. Olek zostawi Magdę i Maćka

16.09.2016, godz. 11:18
M jak miłość odcinek 1237. Maciek (Franciszek Przanowski), Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1237. Maciek (Franciszek Przanowski), Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szok w "M jak miłość"! Niespełna rok po ślubie Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) rozstana się. Powód? Chodakowski jednak wyjedzie do Kuwejtu gdzie będzie czekała na niego praca w zespole badawczym, którym kieruje jego kolega Wojtek (Mateusz Janicki). W 1243 odcinku "M jak miłość" mąż Magdy zdecyduje się na kilkumiesięczny wyjazd mimo, że usłyszy od niej ultimatum - kariera i rozwód albo rodzina i bycie ojcem dla Maćka (Franciszek Przanowski).

"M jak miłość" odcinek 1243 - wtorek, 4.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Rozpad rodziny Chodakowskich z "M jak miłość" stanie się faktem! Trudne chwile czekają Magdę i Olka, którzy dopiero co adoptowali Maćka, a już będą musieli się zmierzyć w poważnym małżeńskim kryzysem. Wszystko dlatego, że Olek czuje, że nie dorósł do roli ojca i przerasta go wspólne życie z Magdą i nowym synem.

Zobacz: M jak miłość. Joasia odwoła ślub z Tomkiem, bo zakocha się w Jacku?

Kilka tygodni po tym jak Olek dostanie od Wojtka propozycję wyjazdu do Kuwejtu i współpracy w zespole, który prowadzi badania nad nowym wykorzystaniem komórek macierzystych w ortopedii, Magda postawi mężowi ultimatum. Jeśli wyjedzie za granicę, to dla niej będzie oznaczać koniec ich małżeństwa. Magda uzna bowiem, że ukochany ucieka od odpowiedzialności za rodzinę, którą zdecydowali się razem założyć.

Patrz: M jak miłość. Marta wyjedzie do Kolumbii. Dominika Ostałowska zniknie z M jak miłość?

Mimo ostrzeżeń żony, w 1243 odcinku "M jak miłość", Olek zdecyduje się na wyjazd do Kuwejtu. Postanowi nawet wynająć Arturowi Rogowskiemu (Robert Moskwa) gabinet, w którym razem z Marysią (Małgorzata Pieńskowska) prowadzi przychodnię rehabilitacyjno-ortopedyczną. Młody lekarz uzna, że na tym etapie swojego życia musi się skupić na rozwoju kariery, a rozłąka z żoną i synem dobrze im zrobi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: