SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia rzuci Bilskiego! Gangster rozpęta piekło w więzieniu

M jak miłość. Marysia rzuci Bilskiego! Gangster rozpęta piekło w więzieniu

03.10.2016, godz. 21:10
M jak miłość odcinek 1235, Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1235, Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto:

Robert (Zbigniew Stryj) zwariuje po rozstaniu z Marysią (Małgorzata Pieńkowska). W 1243 odcinku "M jak miłość" Rogowska odwiedzi kochanka po raz ostatni, bo nie chce mieć przez niego kłopotów. Po wizycie w więzieniu roztrzęsiona Marysia odbierze telefon od adwokata, który poinformuje ją, że Bilski zrobił się agresywny i wywołał bójkę! Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1243 - wtorek, 4.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marysia przestraszy się wrogów Bilskiego, którzy ją teraz nękają. Gangsterzy chcą odzyskać przenośny dysk z tajnymi danymi. W 1243 odcinku "M jak miłość" Rogowska odwiedza kochanka w więzieniu i przyznaje, że zgodnie z jego prośbą zniszczyła pendrive. Dodaje również, że to ich ostatnie spotkanie...

Zobacz: M jak miłość. Joasia odwoła ślub z Tomkiem, bo zakocha się w Jacku?

Bilski wpadnie w szał. Nie spodziewał się, że ukochana zostawi go w takiej sytuacji. Marysia jednak posłuchała głosu rozsądku i postanowiła zerwać z gangsterem, który wielokrotnie ją okłamywał.

W 1243 odcinku "M jak miłość" po wizycie w więzieniu Marysia pojedzie do Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), a na miejscu odbierze niepokojący telefon od adwokata Roberta. Mężczyzna poinformuje ją, że Bilski po ich ostatnim spotkaniu zrobił się szalenie agresywny i doprowadził do bójki ze współwięźniami...

Przeczytaj: M jak miłość. Marta wyjedzie do Kolumbii. Dominika Ostałowska zniknie z M jak miłość?

Tymczasem Rogowska przyzna się Andrzejowi do tego, że wcale nie zniszczyła dysku tylko go ukryła. Prawnik jest pewien, że urządzenie zawiera informacje dotyczące prania brudnych pieniędzy.

Po telefonie od adwokata Marysia jest jednak rozkojarzona i planuje kolejny raz odwiedzić Roberta. Tym razem do akcji wkracza Artur (Robert Moskwa), który zabrania byłej żonie kontaktować się z niebezpiecznym kochankiem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: