SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Gorący seks Ali i Paweł w hotelu. Zduński rozpala w żonie namiętność

M jak miłość. Gorący seks Ali i Paweł w hotelu. Zduński rozpala w żonie namiętność

03.10.2016, godz. 21:10
M jak miłość odcinek 1243 Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)
Po trudnych chwilach przyszedł czas na odrobinę relaksu. foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Szał namiętności dopadnie Zduńskich z "M jak miłość"! Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) umówią się na wyjątkowo ognistą randkę, której finał nastąpi w ekskluzywnym pokoju hotelowym. W ten sposób w 1243 odcinku "M jak miłość" Zduński podniesie temperaturę w swoim małżeństwie, bo zauważy, że jego żonie brak romantyzmu, namiętności i gwałtownych porywów serca. Młodzi małżonkowie wrócą do początków swojej miłości i znów połączy ich romans...

"M jak miłość" odcinek 1243 - wtorek, 4.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ala i Paweł z "M jak miłość" są dopiero dwa lata po ślubie, a już muszą walczyć z małżeńską rutyną. Na piewszy rzut oka u Zduńskich wszystko gra, ale zajętemu pracą Pawłowi zdaje się lekceważyć żonę i jej łóżkowe potrzeby.

Właśnie dlatego w 1243 odcinku "M jak miłość" Ala będzie się zaczytywać w kiczowatych romansach. "Klucz do namiętności", którego autorką jest Amelia Green, uzmysłowi jej jak puste i pozbawione żaru jest jej życie u boku Pawła. To nie umknie uwadze Zduńskiego, który przyłapie żonę z książką. Dopiero teraz dotrze do niego, że bezczynny pobyt Ali w Grabinie może ją bardzo męczyć i frustrować.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka, Tomek, Helenka i Wojtuś będą szczęśliwą rodziną po wyjeździe Joasi

- Kochanie ty jesteś uzależniona - zażartuje z żony skupionej na lekturze romansu.
- Może jestem, ale przynajmniej mam jakąś rozrywkę. Siedzę tu całymi dniami, zwariować można... Poza tym próbuje sobie przypomnieć jak to było jak ktoś cię kochał tak naprawdę romantycznie. I tak z tego nic nie zrozumiesz... - wyjaśni mu Ala.

Jeszcze tego samego dnia Paweł przyśle ukochanej zaproszenie na randkę w miejsce gdzie spotkali się po raz pierwszy. Nie dość, że wszystko zorganizuje to jeszcze przyśle Ali seksowną, czerwoną sukienkę. Zanim jednak Zduńscy się spotkają dojdzie do serii nieporozumień, bo oboje inaczej zapamiętali ich pierwszą randkę. Paweł pójdzie do kawiarni, a Ala będzie czekała na niego w parku.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia rzuci Roberta i zamieszka z Arturem

W końcu jednak uda im się spędzić romantyczny dzień razem. Miłosne wyznania, spacer, pocałunki – jak za czasów, gdy spotkali się pierwszy raz... Na tym jednak nie koniec atrakcji, bo później Zduński zaprosi ukochaną na noc do ekskluzywnego hotelu. - Randka bez seksu to nie randka... - stwierdzi Paweł widząc zaskoczoną minę żony. - Paweł, przecież nas nie stać - zauważy Ala.  - Najwyżej zbankrutuję, ale muszę znaleźć klucz do namiętności Amelii Green...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: