SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Budzyński ostrzega Marysię przed Bilskim

M jak miłość. Budzyński ostrzega Marysię przed Bilskim

04.10.2016, godz. 07:35
M jak miłość odc. 1243. Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1243. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Pogróżki, które Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" dostaje od Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj) i jego dawnych wspólników związanych z przestępczym światkiem budzą w niej taki strach, że zupełnie nie wie co robić. W 1243 odcinku "M jak miłość" tuż po tym jak zrywa z Bilskim, którego okłamuje, że zniszczyła jego pendrive'a, Rogowska spotyka się z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Prawnik ostrzega ją, że pendrive zwiera dowody na to, że Bilski prał brudne pieniądze. I dopóki Marysia go posiada, może być w niebezpieczeństwie.

"M jak miłość" odcinek 1243 - wtorek, 4.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Robert Bilski z "M jak miłość" okazał się gangsterem, członkiem mafii, która zajmowała się przemytem nielegalnego alkoholu i papierosów. I choć od kilku miesięcy kryminalista siedzi w więzieniu, to nadal jest niebezpieczny. Zwłaszcza, że na wolności przebywają jego koledzy z gangu, którzy doskonale wiedzą, że Bilski ukrył w mieszkaniu Marysi cennego pendrive.

Patrz: M jak miłość. Pocałunek Marysi i Artura. Marzenie Basi się spełni

W 1243 odcinku "M jak miłość" Marysia odwiedza Roberta za kratkami, by ostatecznie się z nim rozstać. Okłamuje go, że zniszczyła pendrive. - Robert, posłuchaj mnie. To co zrobiłam to było pożegnnaie. Chcę być z tobą uczciwa i szczera. Życzę ci jak bardzo dobrze, ale teraz to już koniec. Tym razem to już koniec...

Bilski nie może uwierzyć własnym uszom. Z czułego, kochającego partnera nagle przeradza się w brutala, który posuwa się do gróźb, by zatrzymać ją przy sobie. - Nie rozumiem, przecież ty nie jesteś taka, ty mnie kochasz. Jesteś mi teraz bardzo potrzebna, nie mogę bez ciebie żyć. Chcesz odejść, ale ja się nie zgadzam. Marysiu, ode mnie nie można tak po prostu odejść. Nie można!

Przeczytaj: M jak miłość. Gorący seks Ali i Paweł w hotelu. Tak Zduński rozpali namiętność w żonie


Słysząc groźby z ust Bilskiego przerażona Marysia od razu kontaktuje się z Andrzejem Budzyńskim. I w tajemnicy pokazuje mu pendrive, który Bilski ukrył w jej domu zanim zatrzymała go policja. Prawnik szybko orientuje się, że zapisane na urządzeniu dane to dowód na to, że Robert prał brudne pieniądze. Od razu radzi Marysi, by przestała się widywać z przestępcą. - Powinnaś zerwać stosunki z tym człowiekiem...

Wieczorem Marysia dostaje sms-a od Bilskiego, z którego wynika, że tak szybko się od niego nie uwolni i że były kochanek jest naprawdę zdolny do wszystkiego. "Należysz do mnie. Pamiętam o tym. Robert" - pisze jej gangster.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: