SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek załamany chorobą Helenki. Joasia pociesza Tomka

M jak miłość. Tomek załamany chorobą Helenki. Joasia pociesza Tomka

28.09.2016, godz. 18:30
M jak miłość odcinek 1242, Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1242, Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Helenka (Ola Trojanowska) trafi do szpitala, a jej stan będzie naprawdę poważny. W 1242 odcinku "M jak miłość" Tomek (Andrzej Młynarczyk) będzie zgrywać przy Agnieszce (Magdalena Walach) twardziela i nie uroni nawet łzy. W domu jednak pogrąży się w depresji i zadzwoni do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) mówiąc, że jest załamany chorobą najmłodszej córeczki. Co wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1242 - poniedziałek, 3.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Córka Agnieszki i Tomka jest poważnie chora. Mama małej Helenki spanikuje, gdy w 1242 odcinku "M jak miłość" okaże się, że dziewczynka musi zostać w szpitalu pod obserwacją lekarzy. Olszewska od razu zadzwoni do Chodakowskiego, który będzie ją wspierać w ciężkich chwilach.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka, Tomek, Helenka i Wojtuś będą szczęśliwą rodziną po wyjeździe Joasi

Karol (Tomasz Nosiński) poinformuje rodziców małej Helenki, że ich dziecko ma szansę na zdrowe i normalne życie. Konieczne będzie jednak leczenie, bo dziewczynka cierpi na śródmiąszową chorobę płuc.

Po całym dniu spędzonym w szpitalu załamany Tomek dzwoni do Joasi, by powiedzieć jej, jak przeżywa chorobę córeczki.

-Nie martw się kochany. Wszystko będzie dobrze, poukłada się. Ja czuję, że najgorsze już za nami. Mój ojciec dochodzi do siebie, Helenka też wyzdrowieje - obiecuje mu Tarnowska, która wciąż przebywa w Austrii.
-Kiedy tak mówisz to wierzę, że naprawdę tak będzie. Siedzisz tam sama, smutna i jeszcze mnie pocieszasz. Joasiu kocham cię, bardzo - powie wzruszony Tomek, który ma nadzieję, że Helenka szybko wróci do zdrowia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: