SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Helenka ciężko chora! Agnieszka i Tomek cierpią razem z córką

M jak miłość. Helenka ciężko chora! Agnieszka i Tomek cierpią razem z córką

03.10.2016, godz. 07:50
M jak miłość odc. 1242.Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odc. 1242.Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Dramat w "M jak miłość". Córka Agnieszki (Magdalena Walach) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) jest poważnie chora. Mama małej Helenki (Ola Trojanowska) spanikuje, gdy w 1242 odcinku "M jak miłość" okaże się, że dziewczynka musi zostać w szpitalu pod obserwacją lekarzy. Olszewska od razu zadzwoni do Chodakowskiego, który będzie ją wspierać w ciężkich chwilach. Co będzie z Helenką? Czy córka Agnieszki i Tomka przeżyje?

"M jak miłość" odcinek 1242 - poniedziałek, 3.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W nowych odcinkach "M jak miłość" Agnieszka Olszewska przeżyje prawdziwy dramat. Jej jedyna córeczka trafi do szpitala i nie wiadomo, czy przeżyje. Helenkę dopadnie śródmiąższowa choroba płuc!

Przeczytaj: M jak miłość. Bilski zacznie grozić Marysi

W 1242 odcinku "M jak miłość" spanikowana Agnieszka zadzwoni do Tomka, by poinformować go o tym, że ich córeczka trafiła do szpitala i prawdopodobnie zostanie tam na dłużej. Pani prokurator od dawna przeczuwała, że z jej dzieckiem dzieje się coś złego, ale spokojny Chodakowski zapewniał, że maleńka szybko wyzdrowieje.

Niestety tak się nie stało. Mała Helenka będzie musiała zostać pod obserwacją wykwalifikowanych lekarzy. Agnieszka nie będzie chciała zostawiać córeczki samej, a Tomek odwiedzi ją w placówce.

Zobacz: M jak miłość. Marcin wrobiony w wypadek na budowie! Były chłopak Izy zniszczy Marcina?

Problemy ze zdrowiem Helenki sprawią, że Tomek i Agnieszka znów się do siebie zbliżą. Chodakowski okaże się nieocenionym wsparciem dla byłej kochanki. Tymczasem Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie z Jackiem (Jan Wieczorkowski) w Austrii, więc policjant nie będzie musiał się gęsto tłumaczyć z nieobecności w domu.

Lekarz Karol (Tomasz Nosiński), z którym oe niedawna spotyka się Olszewska, będzie starał się ją uspokoić i zapewni, że Helenka niebawem wyzdrowieje i ma duże szanse na normalne życie. Nie umknie mu jednak fakt, że Agnieszka wciąż wzdycha do Tomka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: