SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Pojednanie Uli i Natalki. Ula wybaczyła siostrze zdradę z Frankiem

M jak miłość. Pojednanie Uli i Natalki. Ula wybaczyła siostrze zdradę z Frankiem

23.09.2016, godz. 16:30
M jak miłość Ula (Iga Krefft), Natalia (Marcjanna Lelek)
M jak miłość Ula (Iga Krefft), Natalia (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl

Czy Ula (Iga Krefft) wróci do "M jak miłość" i do rodzinnej Grabiny? Teraz kiedy pogodziła się z Natalką (Marcjanna Lelek) nic już nie stoi na przeszkodzie, by opuściła Londyn gdzie od kilku miesięcy mieszka i pracuje. Między siostrami Mostowiak znów panuje zgoda. W 1241 odcinku "M jak miłość" Natalia przyjedzie do domu po odwiedzinach u siostry i opowie całej rodzinie co teraz słuchać u Uli. Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) odetchną z ulgą, bo Ula już wybaczyła Natalce, że odbiła jej leśniczego Franka (Piotr Nerlewski).

"M jak miłość" odcinek 1241 - wtorek, 27.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wojna Natalki i Uli z "M jak miłość" o Franka przez wiele miesięcy spędzała sen z powiek Mostowiakom. Na szczęście siostry wreszcie się pogodziły i znów są tak blisko jak kiedyś. Z tym tylko wyjątkiem, że Ula mieszka i pracuje z Londynie gdzie spotkała nową miłość. To jednak nie przeszkadza Mostowiaczkom utrzymywać stałego kontaku. Jakiś czas temu Natalia razem z małą Hanią (Maja Marczak) pojechała nawet do Uli w odwiedziny.

Patrz: M jak miłość. Franek zaskoczy Natalkę wyjątkowym prezentem dla Hani

W 1241 odcinku "M jak miłość" dzień przez planowanym powrotem Natalka przekroczy próg rodzinnego domu w Grabinie. Seniorzu rodu wprost oszaleją ze szczęścia na widok wnuczki i prawnuczki. I od razu zaczną wypytywać Natalię o to co słychać u Uli.

Mostowiakowie ucieszą się, że Ula znalazła szczęście w Anglii, że wszystko jej się układa, ale będą mieli pretensje do wnuczki, że zapomniała o dziadkach i tak rzadko się odzywa. Natalia stanie jednak w obronie siostry.  - Nie zapomniała, wręcz przeciwnie. Kazała was bardzo serdecznie pozdrowić i powiedziała, że jak tylko będzie mogła wziąć urlop, to latem na pewno do was przyjedzie - zapewni dziadków.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka zamieszka u Franka u leśniczówce

Losami Uli będzie też zainteresowany Franek, który przecież przyczynił się do jej wyjazdu po tym jak spędził z nią noc, a później odtrącił jej uczucia, bo zakochał się w Natalce. Leśniczemu kamień spadnie z serca na wieść, że nie jest już powodem konfliktu między siostrami. - Co tam u niej? - zapyta nieśmiało swoją dziewczynę.

- Wszystko super, szczęśliwa, zakochana. Nie ma już do mnie w ogóle żalu, ani do ciebie tym bardziej. Kazała cię mocno ucałować - powie Natalka, która dzięki wybaczeniu Uli wreszcie może wpełni cieszyć się związkiem z Frankiem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: