SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Justyna choruje na cukrzycę! Wykorzysta swoją chorobę, by odzyskać Franka

M jak miłość. Justyna choruje na cukrzycę! Wykorzysta swoją chorobę, by odzyskać Franka

27.09.2016, godz. 08:30
M jak miłość odcinek 1241 Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1241 Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Miłosne napięcie w Grabinie w serialu "M jak miłość" sięga zenitu! Wszystkiemu winna jest Justyna (Olga Kalicka), która wszelkimi możliwymi sposobami próbuje odzyskać Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski). Była narzeczona leśniczego cały czas się koło niego kręci, a ponieważ Natalka (Marcjanna Lelek) właśnie jest w Anglii, to ma ułatwione zadanie. W 1241 odcinku "M jak miłość" Justyna bierze Franka na litość. Wyznaje Zarzyckiemu, że choruje na cukrzycę i boi się o swoją przyszłość...

"M jak miłość" odcinek 1241 - wtorek, 27.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Sprytna zagrywka Justyny z "M jak miłość" pozwala jej jeszcze bardziej zbliżyć się do Franka! Była ukochanego obecnego chłopaka Natalki Mostowiak dwoi się i troi, żeby znów go omotać. Na razie Franek jest oporny na jej wdzięki i jasno daje jej do zrozumienia, że nie chce wracać do tego bo było między nimi. Oferuje jej jednak swoją przyszłość, a to Justynie w zupełności wystarcza, by powoli, krok po kroku realizować swój plan.

Patrz: M jak miłość. Justyna pocałuje Franka! Co na to leśniczy?

W 1241 odcinku "M jak miłość" Franek myślami cały czas jest z Natalką i czeka na jej powrót z Londynu. A ponieważ Natalia ma przyjechać z Hanią (Maja Marczak) już następnego dnia to szykuje dla niej wyjątkową niespodziankę.

Specjalnie dla córeczki ukochanej kupuje łóżeczko, w którym Hania mogłaby spać kiedy Natalka zostaje na noc w leśniczówce. W ten sposób chce przekonać swoją dziewczynę, by jednak zgodziła się do niego przeprowadzić. Oczekiwanie na powrót Natalki psuje jednak Justyna, która w 1241 odcinku "M jak miłość" namawia Franka na wspólny spacer po lesie.

Przy okazji wspomina byłemu narzeczonemu o swojej chorobie. - Mam cukrzycę... Dowiedziałam się pół roku. Już wcześniej miałam objawy - zmęczenie, senność, ciągłe pragnienie, ale wiesz - bagatelizowałam  to. Potem nagle zasłabłam, trafiłam do szpitala, zrobili mi badania...Nie mam jeszcze 30-stki, a do końca życia będę przyjmować insulinę. Właśnie wtedy zaczęłam myśleć o przyszłości w kontekście mojego zdrowia. Boję się, martwię się, że co ze mną będzie... - Justyna jest tak załamana, że Frankowi robi się jej żal.

Zaskoczony leśniczy próbuje dziewczynę pocieszyć. Przytyla ją czule i dodaje jej otuchy słowami pełnymi wsparcia.- Hej, słuchaj. Wielu młodych ludzi ma cukrzycę i prowadzi normalne życie. Medycyna idzie do przodu...

Świadkiem tej sceny jest Natalka, która dzień wcześniej wraca do Grabiny i odnajduje ukochanego w lesie w objęciach jego byłej. Franek od razu odsuwa od siebie Justynę. - Natalka, co ty tu robisz? A Mostowiakówna wybucha zazdrością i rzuca się do ucieczki.  - Chciałam ci zrobić niespodziankę i… widzę, że zrobiłam!

Leśniczy rusza w pogoń za swoją dziewczyną. Justyna zostaje więc sama w lesie. - Natalka! Poczekaj! Posłuchaj mnie, zaraz ci wszystko wytłumaczę!
- Nie chcę cię słuchać. Ja już wszystko wiem - Natalia jest przekonana o zdradzie chłopaka. 
- Justyna jest chora. Pokazałem jej miejsca gdzie może robić biwak ze swoimi uczniami i nagle źle się poczuła
- Nie wyglądała mi na chorą!
- Ale jest chora, ma cukrzycę. I co głuptasie? Nawet się ze mną nie przywitasz? - Franek wreszcie zatrzymuje Natalię i zaczyna ją całować. To wystarcza, by dziewczyna zapomniała o Justynie.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza pozbędzie się Naomi, żeby tancerka nie zabrała jej Marcina

To jednak nie oznacza, że Justyna tak łatwo odpuści. Wręcz przeciwnie. Wieczorem wysyła do Franka pełnego czułości sms-a: "Dzisiaj w lesie kiedy powiedziałam ci o swojej chorobie i ty mnie tak ładnie wsparłeś, poczułam się trochę raźniej. Znam cię dobrze i wiem, że dotrzymasz słowa i zawsze mi we wszystkim pomożesz. A teraz twoja pomoc będzie mi bardzo potrzebna".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: