SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek zaskoczy Natalkę prezentem dla Hani

M jak miłość. Franek zaskoczy Natalkę prezentem dla Hani

23.09.2016, godz. 21:20
M jak miłość odcinek 1241. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1241. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nataka (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" wróci z Anglii do Grabiny gdzie będzie czekała na nią niespodzianka. Z okazji jej powrotu Franek (Piotr Nerlewski), w 1241 odcinku "M jak miłość", podaruje ukochanej i jej córce Hani (Maja Marczak) zaskakujący prezent. Leśniczy nadal będzie chciał, by jego ukochana wprowadziła się leśniczówki wraz z córeczką. Aby pokazać Natalii jak bardzo mu na tym zależy wręczy jej niezwykły podarunek.

"M jak miłość" odcinek 1241 - wtorek, 27.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Na początku 1241 odcinka "M jak miłość" Franek siedząc w domu i montując prezent, wyśle wiadomość do Natalki. "Więc to już jutro ten wielki dzień.. Super. Ale się za Wami stęskniłem... Ps. Bardzo Cię kocham.". Chłopak nie będzie miał pojęcia, że jego ukochana zamierza zrobić mu niespodziankę... i wróci wcześniej z Londynu! Przy rozmowie ze swoją matką Teresą (Jowita Budnik)) powie jej o swoich pragnieniach. Chce, żeby Natalia zamieszkała wraz z córeczką w leśniczówce.

Zobacz: M jak miłość. Olga kelnerką w bistro Kingi. Górecki zmusi córkę do pracy - ZDJĘCIA

Pierwszym krokiem, by przekonać Natalkę, będzie sprawienie, żeby mogła poczuć się jak u siebie w domu. Dlatego też Franek zacznie montować łóżeczko dla Hani. - Nie wiadomo, co przyniesie przyszłość - wyzna z nadzieją Teresie Zarzyckiej.

Natalka zaskoczy niespodziewaną wizytą Franka, który będzie akurat przechadzał się po lesie ze swoją byłą partnerką Justyną (Olga Kalicka). Uspokoi swoją ukochaną, że jego niedoszła żona poprosiła go tylko o pomoc i pojadą do domu Zarzyckich.

Przeczytaj: M jak miłość. Antek pozna swojego ojca, ale odtrąci Krzysztofa

Gdy dotrą na miejsce, leśniczy zawiąże Natalii oczy chustą i powoli zaprowadzi do pokoju, gdzie stoi niespodzianka dla jego ukochanych dziewczyn. Kiedy ujrzy łóżeczko dziecięco, będzie wniebowzięta!

- Mówiłem, że ci nie odpuszczę. Oczywiście nic na siłę, nie będę na Ciebie napierał, nic na siłę, ale ja, łóżeczko i cały dom będzie czekać cierpliwie, aż będziesz... to znaczy będziecie, gotowe na przeprowadzkę - powie Natalce, po czym wzruszona dziewczyna go pocałuje z wdzięcznością.

Kolejny 1241 odcinek "M jak miłość" będzie niezwykle wzruszjący. Czy Natalka w końcu zgodzi się wprowadzić do Zarzyckich? Zobaczymy już niedługo w "M jak miłośc"!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: