SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek w ramionach Justyny! Natalka przyłapie ich razem w lesie i ucieknie

M jak miłość. Franek w ramionach Justyny! Natalka przyłapie ich razem w lesie i ucieknie

24.09.2016, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1241. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość odcinek 1241. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Justyna (Olga Kalicka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zdrada Franka (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" będzie szokiem dla Natalki Mostowiak (Marcjanna Lelek)! W 1241 odcinku "M jak miłość" Natalia przeżyje wstrząs gdy zobaczy jak Franek i Justyna (Olga Kalicka) obściskują się w lesie. Widok ukochanego w ramionach byłej narzeczonej sprawi jej tak wielki ból, że rzuci się do ucieczki. Leśniczy z Grabiny dogoni jednak Natalkę, by wszystko jej wyjaśnić...

"M jak miłość" odcinek 1241 - wtorek, 27.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Franek z "M jak miłość" zdradzi Natalkę z Justyną? Niestety tak to będzie wyglądało. Była narzeczona Zarzyckiego wykorzysta fakt, że Natalia na kilka dni wyjedzie do Anglii do swojej siostry Uli (Iga Krefft). Oczywiście wprowadzi w życie swój plan odzyskania Franka. A ponieważ Justyna należy do tego typu kobiet, które zawsze dostają to, czego chcą, to będzie pewna, że uda jej się uwieść niedoszłego męża.

Patrz: M jak miłość. Choroba Helenki zbliży Agnieszkę do Tomka

W 1241 odcinku "M jak miłość" zacznie się spełniać złowroga przepowiednia Zośki Kisielowej (Małgorzata Różniatowska), która przewiedziała, że wcześniej czy później Natalka znów zostanie sama ze swoją córeczką Hanią (Maja Marczak).

Franek da się bowiem namówić Justynie na wspólny spacer po lesie. Była narzeczona wymyśli bowiem niezłą wymówkę, by wyciągnąć Zarzyckiego z leśniczówki. Poprosi go o pomoc w znalezieniu miejsca na biwak, na który zamierza zabrać swoich uczniów.

Podczas przechadzki Justyna źle się poczuje. I od razu wyzna byłemu narzeczonemu, że choruje na cukrzyckę. Przejęty jej stanem Franek po przyjacielsku ją przytuli. Zrządzeniem losu właśnie wtedy w lesie pojawi się Natalka.

Przeczytaj: M jak miłość. Olek opuści Magdę i ich syna Maćka

Widok ukochanego w obejmującego Justynę odczyta jako zdradę. Wzburzona zacznie uciekać, ale leśniczy zauważy ją kątem oka. Natychmiast zostawi swoją byłą i ruszy w pogoń za Natalkę, by wyjaśnić jej, że to nie tak, jak się jej wydaje. Natalia da się przekonać, że chłopak był jej wierny. Tym bardziej, że Franek wyzna jak bardzo za nią tęsknił... Justyna jednak tak łatwo nie odpuści!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: