SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Antek nie będzie chciał znać ojca! Krzysztof Szefler okłamie syna

M jak miłość. Antek nie będzie chciał znać ojca! Krzysztof Szefler okłamie syna

09.09.2016, godz. 17:00
M jak miłość odc. 1233. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak), Antek (Jakub Jankiewicz)
M jak miłość odc. 1233. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak), Antek (Jakub Jankiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Antek (Jakub Jankiewicz) z "M jak miłość" w końcu spotka swojego biologicznego ojca, ale wcale go nie polubi. Już na pierwszym spotkaniu w 1241 odcinku "M jak miłość" Krzysztof Szefler (Karol Pocheć) okłamie syna i wyzna, że jest kolegą jego mamy. Gdy Antek pozna prawdę będzie wściekły! Ewa (Dominika Kluźniak) pożałuje, że nie posłuchała Marka (Kacper Kuszewski) i nie zerwała kontaktu z byłym mężem.

"M jak miłość" odcinek 1241 - wtorek, 27.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Krzysztof Szefler przyjechał do Warszawy i odnalazł Ewę, bo bardzo chciał poznać swojego nastoletniego syna. Ewa i Marek byli zmieszani. Mostowiak radził nawet ukochanej, by pod zadnym pozorem nie godziła się na to, by Szefler miał kontakt z Antkiem.

Zobacz: M jak miłość. Choroba Helenki zbliży Agnieszkę do Tomka

W 1241 odcinku "M jak miłość" Ewa wyzna z żalem, że Krzysztof skutecznie wymusił na niej zgodę na spotkanie z synem. Marek i Jerzy (Artur Barciś) będą na nią wściekli. Tymczasem Szefler sam pójdzie po rozum do głowy i zrezygnuje ze spotkania, żeby nie fundować nastoletniemu synowi emocjonującego starcia.

Przeczytaj: M jak miłość. Olek opuści Magdę i ich syna Maćka

Ewa odetchnie z ulgą, a Krzysztof zapewni, że może finansować naukę syna. Byli małżonkowie będą ze sobą rozmawiać tak długo, aż Krzysztof odprowadzi Ewę na uczelnię. Pech zechce, że o tej samej porze zjawi się tam Antek, który postanowi zrobić mamie niespodziankę.

Szefler będzie w szoku, ale nie wpadnie Antkowi w ramiona. Przedstawi się twierdząc, że jest kolegą jego mamy. Gdy Antek pozna prawdę będzie wściekły. Kłamstwo na pierwszym spotkaniu da mu do myślenia. Chłopiec uzna, że nie potrzebuje kontaktu z ojcem, którego i tak nie było przez całe jego życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: