SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek zostawi Joasię dla Agnieszki i chorej Helenki

M jak miłość. Tomek zostawi Joasię dla Agnieszki i chorej Helenki

11.09.2016, godz. 11:43
M jak miłość odc. 1240 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1240 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rozstanie zakochanych z "M jak miłość" tuż przed ślubem! Jak Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) zniosą tę rozłąkę, która będzie wielkim sprawdzianem dla ich miłości? W 1240 odcinku "M jak miłość" Joanna wyjedzie do Austrii do chorego ojca Adama (Juliusz Krzysztof Warunek), który po operacji zapadnie w śpiączkę. Tomek nie będzie z Asią w tych trudnych chwilach, bo w tym samym czasie zachoruje Helenka (Ola Trojanowska). I choć będzie mu ciężko, to zostawi Joasię, żeby być z Agnieszką (Magdalena Walach) i ich córką. Jacek (Jan Wieczorkowski) zastąpi go przy Asi...

"M jak miłość" odcinek 1240 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Joasi i Tomka z "M jak miłość" przetrwał wiele prób, ale czy tym razem narzeczeni też pokonają przeciwności losu i zgodnie z planem wezmą ślub? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że oboje staną przed trudnymi wyborami, które będą miały duży wpływ na wspólną przyszłość.

Patrz: M jak miłość. Choroba Helenki połączy Agnieszkę i Tomka

Informacja, którą Joasia dostanie w kliniki onkologicznej w Salzburgu sprawi, że postanowi jak najszybciej lecieć do Austrii do chorego ojca. Adam Tarnowski zapadnie w śpiączkę po operacji i jego stan będzie bardzo poważny. Jeszcze w 1239 odcinku "M jak miłość" Tomek zapewni ukochaną, że poleci razem z nią, nawet gdyby przez to miał mieć problemy w pracy.

Wszystko skomplikuje jednak choroba Helenki. W 1240 odcinku "M jak miłość" Agnieszka powiadomi Tomka, że ich córka cierpi na niewydolność oddechową i jest z nią w szpitalu. Z tego powodu Chodakowski zostawi Joasię samą i postanowi być z Agnieszką i Helenką.

Zobacz: M jak miłość. Joasia rozkocha w sobie Jacka - KULISY M jak miłość

- Myślę, że Tomek bardzo chciałby pomóc Joasi. Nie czuje się winny, czuje, że nie ma ruchu, że musi pogodzić te wszystkie sytuacje. Helenka jest chora i to, że stan zdrowia ojca Joasi też nie jest najlepszy. Tomek ma kłopot, nie wie jak ma to pogodzić. I pojawia się Jacek ze swoją pomocą... - wyjaśnił Andrzej Młynarczyk w "Kulisach serialu M jak miłość".

Podczas pożegnania z Joasią, w 1240 odcinku "M jak miłość", Tomek zapewni ukochaną, że cały czas będzie z nią myślami. - Uważaj na siebie, dobrze... Daj mi znać jak tylko przyjedziecie na miejsce...

Właśnie wtedy Joanna dojdzie do wniosku, że Tomek zawsze na pierwszym miejscu będzie stawiał Agnieszkę i Helenkę. - Joasia uświadamia sobie, że zawsze będzie druga, że jeśli by potrzebowała męskiego wsparcia to nie zawsze będzi mogła liczyć na Tomka - przyznała Barbara Kurdej-Szatan.

Na szczęście obok Joasi będzie Jacek, przyjaciel Tomka z dzieciństwa. - Tomek w ogóle nie zauważa tego, że Joasia podoba się Jackowi... Nie zauważa tych subtelności, które gdzieś Jacek wysyła. Nie przychodzi mu do głowy, że Jacek może na nią patrzeć inaczej niż jako na przyszłą żonę przyjaciela. Jakby Tomek stracił jakimś zmysł...

Czy Jacek będzie chciał wykorzystać nadarzającą się okazję, by uwieść Joannę? Nie w takiej chwili, ale później niewykluczone, że tak. - Jacek jest lojalnym przyjacielem, dobrym człowiekiem, trudniej jest mu się znaleźć w tej całej sytuacji, bo z jednej strony jest przyjaźń z Tomkiem, a z drugiej zauroczonie Joasią - stwierdził Jan Wieczorkowski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: