SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotrek będzie nosił Olgę na rękach! Nastolatka wykorzysta Zduńskiego

M jak miłość. Piotrek będzie nosił Olgę na rękach! Nastolatka wykorzysta Zduńskiego

26.09.2016, godz. 07:47
M jak miłość odc. 1240. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga (Katarzyna Grabowska)
M jak miłość odc. 1240. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga (Katarzyna Grabowska) foto:

Olga (Katarzyna Grabowska) narazi swoje zdrowie by zdobyć Piotrka (Marcin Mroczek)? Co prawda nie zrobi tego celowo, ale w 1240 odcinku "M jak miłość" nastolatka skręci nogę i poprosi Zduńskiego o pomoc. Cwaniara wie, że w takiej sytuacji Piotrek jej nie odmówi, a dla niej to kolejne spotkanie, na którym będzie miała szansę go uwieść. Co wydarzy się w 1240 odcinku "M jak miłość"? Czy mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) w końcu ulegnie 19-latce?

"M jak miłość" odcinek 1240 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czego to ona nie zrobi? Olga jest gotowa dosłownie na wszystko, żeby zdobyć Zduńskiego. I choć nogi nie skręci celowo, to wykorzysta swoją sytuację, by spędzić z Piotrkiem czas w przychodni... W 1240 odcinku "M jak miłość" córka Góreckiego wróci wcześniej z wyjazdu, bo dozna poważnej kontuzji. Nie będzie miał jej kto odebrać z dworca, więc dziewczyna zadzwoni oczywiście do niezastąpionego Zduńskiego.

Zobacz: M jak miłość. Olek opuści Magdę i ich syna Maćka

Mąż Kingi przyjedzie po nastolatkę i przekona się, że sytuacja jest poważna. Zawiezie Olgę do lekarza, a na miejscu okaże się, że dziewczyna rozerwała sobie torebkę stawową. Teraz 19-latka będzie potrzebowała pomocy w poruszaniu się po mieście. Czy Piotrek będzie umiał jej odmówić?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: