SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda zgodzi się na wyjazd Olka. To koniec ich małżeństwa?

M jak miłość. Magda zgodzi się na wyjazd Olka. To koniec ich małżeństwa?

26.09.2016, godz. 20:25
M jak miłość odcinek 1240. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1240. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" dostał propozycję pracy za granicą, ale to zniszczy jego małżeństwo. Magda (Anna Mucha) nie wyobraża sobie rozłąki i grozi ukochanemu rozwodem. W 1240 odcinku "M jak miłość" między Chodakowskimi dochodzi do poważnej kłótni. Czy Olek zrezygnuje ze światowej kariery dla dobra Magdy i Maćka (Franciszek Przanowski)? Jego żona jest przekonana, że wyjazd do Kuwejtu to zwyczajna ucieczka przed odpowiedzialnością za rodzinę...

"M jak miłość" odcinek 1240 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Olkowi marzy się wyjazd za granicę, ale Magda sobie tego po prostu nie wyobraża. Chodakowska jest przekonana, że jej mąż zwyczajnie ucieka od odpowiedzialności za adoptowanego syna, bo nie czuje się dobrze w roli ojca.

Przeczytaj: M jak miłość. Choroba Helenki połączy Agnieszkę i Tomka

W 1240 odcinku "M jak miłość" między małżonkami dochodzi do poważnej dyskusji. Magda nie przebiera w słowach. Zbiera się na odwagę i uprzedza Olka, że jego wyjazd będzie jednoznaczny z rozstaniem. - Ty masz świadomość, że jeżeli wyjedziesz to na zawsze przekreślisz nasze szanse na bycie normalną, szczęśliwą rodziną?

-Nie gniewaj się ale chyba przesadzasz. Dostałem świetną propozycję pracy i chcę wyjechać na kilka miesięcy. Tylko tyle... - tłumaczy Olek, lecz Magda nie przyjmuje jego wyjaśnień do wiadomości. - Uważam, że to jest ucieczka. Wybacz szczerość, ale uciekasz przed byciem facetem, który jest odpowiedzialny za swoją rodzinę (...) Jeżeli wyjedziesz to z nami koniec - stwierdza chłodno Magda.

Później Olek przeprasza ukochaną i zapewnia, że to dla niego wielka szansa. Postanowia wypracować kompromis i proponuje Madzi, by dołączyła z Maćkiem do niego. Chłopiec mógłby nauczyć się obcego języka i zobaczyć kawałek świata. Chodakowska jednak nie chce wyjechać z mężem z Polski.

Zobacz: M jak miłość. Joasia rozkocha w sobie Jacka - KULISY M jak miłość

- Przemyślałam sprawę i myślę, że nie mogę cię do niczego zmuszać. To twoja kariera, twoja decyzja, a ja zostanę z Maćkiem. Możesz spokojnie jechać - stwierdza po namyśle Magda.
- To dlaczego mam wrażenie, że cię tracę? - pyta Olek, który musi teraz wybierać między pracą, a rodziną. Jaki będzie jego wybór? Czy Chodakowski zostawi Magdę i Maćka, żeby zrobić karierę w Kuwejcie? Decyzja należy do niego...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: