SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Górecki na randce z prostytutką

M jak miłość. Górecki na randce z prostytutką

12.09.2016, godz. 19:15
M jak miłość odc. 1240. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odc. 1240. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Górecki (Wojciech Wysocki) jest niesamowicie samotny. W 1240 odcinku "M jak miłość" przekona się o tym Olga (Katarzyna Grabowska), która przyłapie ojca na spotkaniu z prostytutką. Górecki uzna, że to jego sprawa, ale przyzna, że widuje się z call girl z agencji towarzystkiej. Nastolatka powie o wszystkim Piotrkowi (Marcin Mroczek) i uzna, że musi znaleźć ojcu interesującą partnerkę.

"M jak miłość" odcinek 1240 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Górecki zajmuje się biznesami, ale kiedy kończy pracę doskwiera mu samotność. W 1240 odcinku "M jak miłość" Olga będzie w szoku gdy przyłapie ojca na spotkaniu z prostytutką. - To moje i tylko moje sprawy - powie Górecki, ale przyzna, że spotyka się z call girl. Nastolatka będzie załamana...

Zobacz: M jak miłość. Górecki uwiedzie Monikę

Olga o wszystkim powie Piotrkowi - Jest mi go żal. Musze mu znaleźć jakąś porządną, fajną kobietę - powie nastolatka, ale to chyba nie będzie konieczne.

W tym samym odcinku "M jak miłość" Zduński zaprosi pracodawcę na grilla. Na Deszczowej biznesmen pozna Monikę (Anna Wendzikowska) i to właśnie ona skradnie jego serce.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: