SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Choroba Helenki połączy Agnieszkę i Tomka

M jak miłość. Choroba Helenki połączy Agnieszkę i Tomka

07.09.2016, godz. 07:44
M jak miłość odc. 1242.Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odc. 1242.Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nieszczęście spadnie w serialu "M jak miłość" na Agnieszkę (Magdalena Walach) i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Byli kochankowie staną w obliczu niewyobrażalnego dramatu gdy w 1240 odcinku "M jak miłość" okaże się, że ich córka Helenka (Ola Trojanowska) jest poważnie chora. To pediatra Karol (Tomasz Nosiński), z którym Agnieszka umawia się na randki, zdiagnozuje u Helenki chorobę płuc. Ciężko chora córka Agnieszki i Tomka trafi do szpitala. Tomek będzie przerażona i dla dobra dziecka odwoła swój wyjazd do Austrii gdzie będzie czekać na niego Joasia (Barbara Kurdej-Szatan).

"M jak miłość" odcinek 1240 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Trudne przeżycia sprawią, że Agnieszka i Tomek z "M jak miłość" będą potrzebować siebie bardziej niż kiedykolwiek. I to w chwili gdy Joasi nie będzie przy Chodakowskim, bo wyjedzie do Austrii do ciężko chorego ojca. Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) przejdzie operację i zapadnie w śpiączkę. A ponieważ nieszczęścia chodzą parami, to w tym samym czasie zachoruje także Helenka.

Patrz: M jak miłość. Olek opuści Magdę i ich syna Maćka

W 1240 odcinku "M jak miłość" Agnieszka powiadomi byłego kochanka, że jest razem z Helenką w szpitalu, bo mała cierpi na niewydolność oddechową. Dziewczynką zajmie się znakomity pediatra, z którym Agnieszka od pewnego czasu spotyka się także prywatnie.

Ze względu na chorobę Helenki Tomek postanowi zostać w Polsce. Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" uprzedzi Joasię, że nie nie będzie w stanie przyjechać do niej do Austrii. U boku Joanny pojawi się jednak Jacek (Jan Wieczorkowski), przyjaciel Tomka i Agnieszki, który oczarowany narzeczoną Chodakowskiego zaproponuje jej, że może polecieć z nią do Wiednia służbowym samolotem.

Przeczytaj: M jak miłość. Naomi dowie się, że to Marcin był dawcą szpiku

Tymczasem Agnieszka i Tomek będą czuwać w szpitalu przy chorej Helence. Wyniki badań dziewczynki wykażą, że być może jej zły stan zdrowia jest spowodowany groźną śródmiąższową chorobą płuc. Ten dramat zbliży do siebie byłych kochanków, co nie umknie uwadze Karolowi.

Nowy chłopak Agnieszki zauważy, że między rodzicami Helenki wciąż jest silne uczucie. Utwierdzi się w swoich podejrzeniach gdy w 1240 odcinku "M jak miłość" usłyszy jak Agnieszka mówi Tomkowi, że był największą miłością jej życia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: