SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka wyzna Tomkowi, że był miłością jej życia

M jak miłość. Agnieszka wyzna Tomkowi, że był miłością jej życia

20.09.2016, godz. 20:54
M jak miłość odc. 1211. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1211. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Agnieszka (Magdalena Walach) z "M jak miłość" przerywa milczenie i wyznaje Tomkowi Chodakowskiemu (Andrzej Młynarczyk) swoje uczucia. W 1240 odcinek "M jak miłość" pod wpływem chwili decyduje się powiedzieć byłemu kochankowi, że jest jedynym mężczyzną, którego kochała. Dlaczego akurat teraz? Agnieszka i Tomek zbliżą się do siebie gdy ich córka Helenka (Ola Trojanowska) będzie chora i trafi do szpitala.

"M jak miłość" odcinek 1240 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Burzliwa historia miłości Agnieszki i Tomka z "M jak miłość" zakończyła się w chwili gdy do ich życia wkroczyła Joasia (Barbara Kurdej-Szatan). Olszewska zostawiła ukochanego, bo zorientowała się, że to Joanna stała się matką dla dzieci Chodakowskiego - Wojtusia (Feliks Matecki) i Zosi (Julia Wróblewska).

Patrz: M jak miłość. Tomek zostawi Joasię dla Agnieszki i chorej Helenki

Czarę goryczy przelały zaręczyny Asi i Tomka. Właśnie wtedy Agnieszka powiedziała "dość". Widząc jak mężczyzna jej życia pada na kolana przed inną kobietą i prosi ją o rękę, postanowił raz na zawsze wyrzucić Tomka ze swojego serca. Ostatnio zaczęła nawet spotykać się z lekarzem, który jest pediatrą Helenki.

Wszystko zmieni się w 1240 odcinku "M jak miłość" gdy córka Agnieszki i Tomka trafi do szpitala. Karol (Tomasz Nosiński) zdiagnozuje u Helenki poważną chorobę płuc. Strach o życie dziecka zbliży byłych kochanków do tego stopnia, że Olszewska będzie potrzebowała Chodakowskiego bardziej niż kiedykolwiek. Oboje będą czuwali nad Helenkę, u której dojdzie do niewydolności płuc.

Patrz: M jak miłość. Magda zagrozi mężowi rozwodem! Olek będzie musiał wybrać - rodzina albo wyjazd za granicę

W tych dramatycznych momentach Agnieszka zdecyduje się na wyznanie, które wstrząśnie Tomkiem. Jak podaje "Tele Tydzień" w 1240 odcinku "M jak miłość" powie mu, że był miłością jej życia, mężczyzną, które zawsze kochała i z którym chciała być już na zawsze. Świadkiem wyznania Agnieszki będzie Karol, który zrozumie, że serce Olszewskiej wciąż jest zajęte.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: