SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka nachodzi Tomka pod nieobecność Joasi

M jak miłość. Agnieszka nachodzi Tomka pod nieobecność Joasi

22.09.2016, godz. 15:10
M jak miłość odcinek 1240. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1240. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm, m-jak-milosc.pl, AKPA

Choroba Helenki (Ola Trojanowska) z "M jak miłość" zbliży do siebie jej rodziców! A wyjazd Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) tylko im to ułatwi. W 1240 odcinku serialu "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że przewlekła infekcja, na którą cierpi Helenka, to tak naprawdę poważna choroba płuc. Zanim to jednak nastąpi do drzwi mieszkania Joasi i Tomka (Andrzej Młynarczyk) zapuka Agnieszka (Magdalena Walach), by powiedzieć swojemu byłemu, że może jechać z narzeczoną do Austrii. Zmieni jednak zdanie gdy upewni się, że Helenka jest ciężko chora.

"M jak miłość" odcinek 1240 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Joasia z "M jak miłość" będzie szykować się do wyjazdu do Austrii do przebywającego w szpitalu ojca (Juliusz Krzysztof Warunek). W 1240 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Tomek może do niej dołączyć. Problem w tym, że dopiero dwa dni później, bo policjanta zatrzymają w Polsce obowiązki służbowe.

Kiedy zostanie już sam w mieszkania do drzwi zapuka Agnieszka, która przyniesie mu dobre wieści. Odprawa policjantów CBŚ przed kolejnym śledztwem zostanie przełożona, więc Chodakowski będzie mógł jechać wcześniej. Przed wyjazdem zapyta jednak jeszcze o zdrowie swojej córeczki. Helenka choruje już kilka tygodni, a jej stan się nie poprawia.

Zobacz: M jak miłość. Awantura u Mostowiaków. Marek wścieknie się na Ewę o Krzysztofa

Coraz bardziej zaniepokojona Agnieszka będzie czekać na wyniki badań, które ma jej przekazać pediatra. Tomek poprosi swoją byłą partnerkę, by informowała go na bieżąco na temat zdrowia ich córeczki. Niestety lekarz Karol (Tomasz Nosiński) przekaże Agnieszce złe wieści - wynikami badań, które trzeba będzie powtórzyć.

- Niestety, nie ma dobrych wiadomości - powie Karol, a Agnieszka aż zaniemówi. Niedługo potem, zbierający się do wyjazdu Tomek odbierze telefon. - Helenka... Ona jest chora. Ostatnie wyniki ujawniły jakieś... jakieś poważne kłopoty z płucami - Olszewska będzie przerażona.

- Co to znaczy? - serce Tomka jakby się na chwilę zatrzyma na złe wieści. - Karol twierdzi, że sytuacja jest teraz bardzo poważna.

Chodakowski natychmiast pojedzie do mieszkania Agi. Po drodze zadzowni do Joasi, że do niej nie przyjedzie. Do późnego wieczora rodzice będą siedzieć z Helenką. - Boże, Tomek... W życiu się tak nie bałam - zwróci się Agnieszka, po czym nieśmiało spyta - Czy ty musisz jechać?

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia zdradzi Tomka z Jackiem podczas wyjazdu do Austrii?

- Nigdzie się nie wybieram - Chodakowski obejmie ją ramieniem - Będzie dobrze...

Od 1240 odcinka M jak miłość" choroba Helenki na pewno zbliży do siebie byłych kochanków, co wywoła zazdrość Joanny. Ale coś innego będzie ważniejsze od walki o mężczyznę - zdrowie Helenki, która może nawet umrzeć.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: