SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka i Tomek przeżywają chorobę Helenki

M jak miłość. Agnieszka i Tomek przeżywają chorobę Helenki

25.09.2016, godz. 19:30
M jak miłość odcinek 1240. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1240. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl

Dramatyczne przeżycia czekają w "M jak miłość" Agnieszkę Olszewską (Magalena Walach) i Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk). W 1240 odcinku "M jak miłość" na byłych kochanków spada wstrząsająca wiadomość o chorobie ich córki Helenki (Ola Trojanowska). Ostatnie wyniki badań Helenki ujawniają kłopoty z płucami. Pediatra Karol (Tomasz Nosiński) twierdzi, że sytuacja jest bardzo poważna. Agnieszka i Tomek, którzy są razem w tych trudnych chwilach drżą ze strachu o dziecko.

"M jak miłość" odcinek 1240 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Na co choruje mała Helenka z "M jak miłość"? Co się dzieje z córeczką Agnieszki i Tomka? W 1240 odcinku "M jak miłość" okazuje się, że instynkt macierzyński nie zawiódł Agnieszki. Ostatnio młoda mama przeczuwała, że infekcja, na którą cierpi jej dziecko to objaw poważnej chorobie.

Patrz: M jak miłość. Joasia i Jacek razem w Austrii. Tomek oddaje Asię przyjacielowi

Niestety najczarniejsze przypuszczenia Olszewskiej potwierdzają się. Pediatra Karol, z którym ostatnio spotyka się Agnieszka uprzedza ją, że Helenka musi trafić do szpitala, bo jej wyniki badań są bardzo niepokojące.

Załamana kobieta dzwoni do Tomka tuż przed jego wyjazdem do Austrii do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Chodakowski rzuca wszystko, by być z Helenką i swoją byłą kochanką. W tej trudnej chwili nie może bowiem postąpić inaczej. W 1240 odcinku "M jak miłość" Agnieszka i Tomek spędzają cały wieczór przy chorej córce. Przerażeni tym co ich czeka w szpitalu.

Przeczytaj: M jak miłość. Choroba Helenki połączy Agnieszkę i Tomka

- Zrobią tomografię i wszystkie badania... Boże Tomek, w życiu się tak nie bałam. Czy ty musisz jechać? - pyta zrozpaczona Olszewska, bo nie chce zostać sama z chorą Helenką. Jak nigdy wcześniej potrzebuje teraz mieć przy sobie Tomka. - Nigdzie się nie wybieram. Wszystko będzie dobrze, słyszysz? - zapewnia ją Chodakowski.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: