SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek wepchnie Joasię w ramiona Jacka

M jak miłość. Tomek wepchnie Joasię w ramiona Jacka

05.09.2016, godz. 17:30
M jak miłość odc. 1237. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1237. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W 1239 odcinku "M jak miłość" niczego nieświadomy Tomek (Andrzej Młynarczyk) zacznie namawiać ukochaną Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) żeby polubiła Jacka (Jan Wieczorkowski). Chodakowski nie wie, że jego przyjaciel podkochuje się w Asi, a on tylko ułatwia mu zadanie! W nowych odcinkach "M jak miłość" Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) zauważy, że Jacek czule wpatruje się w narzeczoną Tomka. Czy powie Chodakowskiemu, żeby lepiej pilnował swojej przyszłej żony?

"M jak miłość" odcinek 1239 - wtorek, 20.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" niespodziewanie w życiu Tomka i Agnieszki pojawił się Jacek - ich wspólny znajomy ze szkoły. Chodakowski ucieszył się ze spotkania i postanowił naprawić ich wspólne relacje. Policjant nie wie jednak, że jego przystojny kumple podrywa mu narzeczoną! 

Zobacz: M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka zagrożony, ale nie przez Jacka!

Jacek zrobił na Asi pozytywne wrażenie już podczas pierwszego, dość niefortunnego spotkania. W nowych odcinkach "M jak miłość" Chodakowski odniesie niestety wrażenie, że Joasia nie polubiła jego przyjaciela i zacznie ją namawiać, by dała mu szansę.

W 1239 odcinku "M jak miłość" Tomek zacznie przekonywać ukochaną, że Jacek to fajny gość. Narzeczony Tarnowskiej wyciągnie ją także na ściankę wspinaczkową, a w dniu pełnym wrażeń towarzyszyć im będzie oczywiście Jacek i Agnieszka.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia i Jacek wyjadą razem do Austrii

To właśnie Olszewska zauważy, że między Jackiem i Joasią iskrzy! Agnieszka przyłapie ich na wymianie czułych spojrzeń i odniesie wrażenie, że Tarnowska porównuje Tomka z jego przyjacielem. Nie jest jeszcze za późno, na to by odwołać ślub i związać się z kimś innym! Czy Olszewska poinformuje Tomka o niebezpiecznej grze, którą prowadzi Jacek? Związek policjanta wisi na włosku...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: