SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin w szpitalu przez Izę i jej kota

M jak miłość. Marcin w szpitalu przez Izę i jej kota

09.09.2016, godz. 14:20
M jak miłość odc. 1239. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski
M jak miłość odc. 1239. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) w szpitalu! W 1239 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zaproponuje Lewińskiej (Adriana Kalska), żeby się do niego wprowadziła. Iza z chęcią przyniesie swoje rzeczy i kota, którym opiekuje się na prośbę ciotki. Okaże się, że Marcin ma uczulenie na kociaka i jeszcze tego samego dnia trafi pod opiekę lekarzy. Do szpitala zawiezie go Naomi (Mayu Garlińska-Sakai), która postanowi podziękować mu za uratowanie życia.

"M jak miłość" odcinek 1239 - wtorek, 20.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Iza i Marcin nareszcie zamieszkają razem, ale to niestety nie wyjdzie Chodakowskiemu na dobre. Przez ukochaną i jej kota, Marcin trafi do szpitala!

Patrz: M jak miłość. Joasia i Jacek wyjadą razem do Austrii

W 1239 odcinku "M jak miłość" Chodakowski dowie się, że właściciel mieszkania, które wynajmuje Iza wypowiedział jej umowę i poprosił żeby się wyprowadziła. Marcin ratuje sytuację i proponuje ukochanej, żeby zamieszkała u niego - Skoro jesteśmy razem i jest nam dobrze, możesz się oficjalnie do mnie wprowadzić - powie zadowolony Marcin.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin przez Naomi wpakuje się w kłopoty. Zakocha się w tancerce?

Jakiś czas później Lewińska pojawi się w mieszkaniu Marcina ze swoimi rzeczami i z kotem, którym opiekuje się na prośbę ciotki. Niestety okazuje się, że Chodakowski ma uczulenie. Przystojniak źle się poczuje akurat wtedy, gdy w "Bistro za rogiem" spotka piękną Naomi, która postanowiła podziękować za to, że uratował jej życie. Tym razem będzie miała okazję się odwdzięczyć i wezwie pomoc, gdy Chodakowski zasłabnie. A wszystko przez nieszczęsnego kota...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: