SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin i Naomi w czułych objęciach. Co na to Iza?

M jak miłość. Marcin i Naomi w czułych objęciach. Co na to Iza?

20.09.2016, godz. 18:44
M jak miłość odc. 1239. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1239. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto:

Naomi (Mayu Gralińska-Sakai) z "M jak miłość" odnajdzie Marcina (Mikołaj Roznerski) i zwróci mu w głowie? W 1239 odcinku "M jak miłość" dziewczyna, której Chodakowski uratował życie będzie chciała mu podziękować. W tym celu pojawi się w "Bistro za rogiem" i mocno go przytuli. Marcin będzie podekscytowany i wymieni się z tancerką numerami telefonów. To poważnie zaniepokoi Izę (Adriana Kalska), która zrobi się wyraźnie zazdrosna...

"M jak miłość" odcinek 1239 - wtorek, 20.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1239 odcieku "M jak miłość" podczas jednego ze spotkań z lekarką Anną (Kamila Kamińska), Naomi poprosi żeby zdradziła jej tożsamość dawcy. Oczywiście dane Marcina objęte będą tajemnicą, ale i tak Naomi pozna prawdę. Kamień spadnie jej z serca, bo nareszcie będzie mógł mu podziękować osobiście.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Jacek wyjadą razem do Austrii

Dziewczyna odnajdzie w sieci zdjęcie Marcina i odwiedzi "Bistro za rogiem", żeby go spotkać. Gdy Chodakowski pojawi się na miejscu dziewczyna niemal od razu wpadnie mu w ramiona.

- Przepraszam, my się znamy? - zapyta Marcin widzą, jak piękna brunetka się w niego wpatruje.
-Tak. Bardzo przepraszam, nie chciałam się narzucać. Chciałam podziękować. Mogę? - zapyta dziewczyna i od razu wtuli się w Marcina. Później Chodakowski usiądzie z Naomi w lokalu, a ona nadal będzie mu dziękować - Gdyby nie ty, to by mnie tu nie było - doda dziewczyna.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin przez Naomi wpakuje się w kłopoty. Zakocha się w tancerce?

Chwilę później Naomi odwiezie Marcina do szpitala, bo jego reakcja alergiczna na kota ciotki Izy znacznie się pogorszy. Po drodze przystojniak wymieni się z Naomi numerami telefonów. Dziewczyna skorzysta i jeszcze tego samego dnia zostawi mu szczerą wiadomość na poczcie głosowej.

"To nasze dzisiejsze spotkanie to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Czje się jakbym spotkała kogoś bliskiego, najważniejszego. Dziękuję ci Marcin" - Chodakowski będzie podekscytowany, a Iza zrobi się szalenie zazdrosna...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: