SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia i Jacek wyjadą razem do Austrii

M jak miłość. Joasia i Jacek wyjadą razem do Austrii

02.09.2016, godz. 21:03
M jak miłość odc. 1237. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1237. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nagły wyjazd Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość", rodzinne problemy i bliska znajomość z Jackiem (Jan Wieczorkowski). Ślubne plany Asi i Tomka (Andrzej Młynarczyk) będą musiały poczekać, bo w 1239 odcinku "M jak miłość" Joanna niespodziewanie opuści narzeczonego. Wyjdzie do Austrii do chorego ojca, ale nie sama. Towarzyszyć jej będzie Jacek, przyjaciel Tomka z dzieciństwa, który od pierwszego wejrzenia straci głowę dla Asi.

"M jak miłość" odcinek 1239 - wtorek, 20.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jak bardzo Jacek, nowy bohater z "M jak miłość", namiesza w związku Joasi i Tomka na kilka miesięcy przed ich ślubem? Wygląda na to, że przyjaciel Tomka i Agnieszki (Magdalena Walach) ze Szczecina, który po latach wróci do Polski z USA sprawi, że wspólne plany na przyszłość pary zakochanych ulegną zmianie.

Patrz: M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka zagrożony, ale nie przez Jacka!

Już podczas pierwszego spotkania Joasi i Jacka w 1237 odcinku "M jak miłość" między tą dwójką wyraźnie zaiskrzy. Jacek będzie oczarowany Joanną, nie wiedząc, że jest ona narzeczoną Chodakowskiego. Z kolei Asia zaliczy przy tajemniczym nieznajomym żenująca wpadkę... Dopiero po kilku godzinach oboje dowiedzą się, że łączy ich znacznie więcej niż mogli przypuszczać, że oboje są blisko związani z Tomkiem.

Znajomość Joasi i Jacka będzie się dość szybko rozwijać. W 1239 odcinku "M jak miłość" mężczyzna postanowi poznać bliżej śliczną blondynkę, przy której jego serce bije mocniej. Jacek spotyka się nią, ale ze względu na Tomka postara się zachować dystans. Lojalność wobec przyjaciela weźmie górę nad uczuciem.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta rzuci Andrzeja! Z kim teraz będzie Budzyński?

Nagle Joanna odbierze telefon z kliniki z Austrii. Dowie się, że jej ojciec Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) przeszedł operację i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Na wieść o tym Joasia podejmie decyzję o wyjeździe za granicę. Przyjaciel Tomka zaproponuje jej, by poleciała razem z nim jego firmowym samolotem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: