SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia boi się Jacka i nie chce mieć z nim nic wspólnego

M jak miłość. Joasia boi się Jacka i nie chce mieć z nim nic wspólnego

20.09.2016, godz. 18:44
M jak miłość odcinek 1239, Jacek (Jan Wieczorkowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1239, Jacek (Jan Wieczorkowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Jacek (Jan Wieczorkowski) z "M jak miłość" przeraża Joasię (Barbara Kurdej-Szatan). W 1239 odcinku "M jak miłość" ukochana Tomka (Andrzej Młynarczyk) mówi mu, że nie ma zaufania do jego przyjaciela. Właśnie dlatego Tarnowska chce jechać do chorego ojca sama, a nie w towarzystwie nowo poznanego biznesmena, któremu podpadła na samym początku znajomości. To jednak szybko się zmieni i w premierowych odcinkach "M jak miłość" Asia bardzo polubi Jacka.

"M jak miłość" odcinek 1239 - wtorek, 20.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1239 odcinku "M jak miłość" Asia odbiera telefon z kliniki onkologicznej w Salzburgu w Austrii z informacją, że jej ojciec, Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) jest bliski śmierci po operacji. Załamana Joanna chce tam natychmiast jechać...

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin przez Naomi wpakuje się w kłopoty. Zakocha się w tancerce?

Tomek pragnie być z ukochaną w tym trudnym momencie, ale swoją pomoc oferuje jej także Jacek , który może wziąć służbowy samolot i w mgnieniu oka przetransportować narzeczoną przyjaciela na miejsce.

-Tomek ja doceniam propozycję Jacka i jestem mu wdzięczna, ale pojadę sama. Zrozum, Jacek to dla mnie obcy człowiek. Nieswojo czuję się w jego obecności. Miałeś rację, nawet nie wiem, czy go lubię. Nie chcę żeby ze mną leciał. Nie chcę żeby był tam przy mnie - powie Tarnowska, która zwyczajnie nie ma zaufania do nowego kolegi.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Jacek wyjadą razem do Austrii

Tomek przekonuje Asię, że Jacek to złoty mężczyzna, ale do niczego jej nie namawia. W 1239 odcinku "M jak miłość" Chodakowski obiecuje ukochanej, że pojedzie z nią do ojca, nawet jeśli przez to będą mieli wyrzucić go z pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: