SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek zakochany się w Joasi! Tomek nie zauważy, że przyjaciel podrywa mu narzeczoną

M jak miłość. Jacek zakochany się w Joasi! Tomek nie zauważy, że przyjaciel podrywa mu narzeczoną

12.09.2016, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1239, Jacek (Jan Wieczorkowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1239, Jacek (Jan Wieczorkowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Jacek (Jan Wieczorkowski) z "M jak miłość" odbije Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) Joasię (Barbara Kurdej-Szatan)? W 1239 odcinku "M jak miłość" Chodakowski spędzi wspólne popołudnie z Jackem i narzeczoną. I właśnie podczas tego spotkania między Asią i przyjacielem Tomka poważnie zaiskrzy. Agnieszka (Magdalena Walach) zauważy wymieniające się ich czułe spojrzenia, ale Tomek będzie pewny, że Asia nigdy od niego nie odejdzie. I tu się myli! W nowych odcinkach "M jak miłość" Joannie spodoba się fakt, że Jacek traktuje ją poważnie.

"M jak miłość" odcinek 1239 - wtorek, 20.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Joasia i Jacek z "M jak miłość" będą razem? Tego na razie nie wiadomo, ale wiele na to wskazuje! Niefortunny początek ich znajomości będzie teraz już tylko śmiesznym wspomnieniem. Przyjaciel Tomka zacznie podkochiwać się w Tarnowskiej, a je to się spodoba!

Zobacz: M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka zagrożony, ale nie przez Jacka!

Już w 1239 odcinku "M jak miłość" Tomek, Joasia, Jacek i Agnieszka wybiorą się razem na ściankę wspinaczkową. W czasie wspólnego popołudnia Olszewska wyczuje chemię między narzeczoną Tomka i jego przyjacielem sprzed lat.

- Joanna jest uroczą blondynką. Jest taką trochę wariatką. Jacek jest nią zauroczony - przyznał w "Kulisach serialu M jak miłość" serialowy Jacek, czyli Jan Wieczorkowski.

- Asia nie może go rozgryźć. Wyczuwa od niego coś dziwnego i do końca nie wie, czy on ją chce poderwać, czy o coś innego mu chodzi. Ona nie zna go i jeszcze mu nie ufa - wyjaśniła Barbara Kurdej-Szatan.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia i Jacek wyjadą razem do Austrii

Sprawy przybiorą jednak nieoczekiwany obrót. W nowych odcinkach "M jak miłość" stan zdrowia ojca Joasi gwałtownie się pogorszy. Tomek nie będzie mógł jechać z nią, bo Helenka także będzie chora. Chodakowski zostanie więc z Agnieszką i córką, a ukochaną narzeczoną puści do ojca w towarzystwie Jacka, który obieca zaopiekować się uroczą Asią.

Czy podczas podróży między Asią i Jackiem do czegoś dojdzie? - Joasia uświadamia sobie, że zawsze będzie druga. Jak będzie potrzebowała wsparcia, nie zawsze będzie mogła liczyć na Tomka - dodała aktorka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Najgorsze jest to, że Tomek w ogóle nie zauważa zagrożenia i nie przypuszcza, że przyjaciel skradnie mu partnerkę. - Tomek w ogóle nie zauważa tego, że Joasia podoba się Jackowi. Nie przyszło mu do głowy, że Jacek może patrzeć na Asię inaczej niż na przyszłą żonę swojego przyjaciela - powiedział Andrzej Młynarczyk.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: