SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza zazdrosna o Naomi. Tancerka zabierze jej Marcina?

M jak miłość. Iza zazdrosna o Naomi. Tancerka zabierze jej Marcina?

15.09.2016, godz. 18:30
M jak miłość odc. 1239. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1239. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto:

W "M jak miłość" Naomi (Mayu Gralińska-Sakai) odnajdzie Marcina (Mikołaj Roznerski) żeby podziękować za uratowanie jej życia, a Chodakowskiemu to będzie schlebiać. Po spotkaniu z tancerką będzie cały w skowronkach, a to nie umknie uwadze zazdrosnej Izy (Adriana Kalska). W 1239 odcinku "M jak miłość" Lewińska zrobi się nerwowa i już na wstępnie nie polubi uroczej baletnicy. Czy Naomi zagraża związkowi Marcina i Izy?

"M jak miłość" odcinek 1239 - wtorek, 20.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1239 odcinku "M jak miłość" Naomi odnajdzie Marcina i podziękuje za szpik, który uratował jej życie. Po spotkaniu Chodakowski będzie tak podekscytowany, że Iza nie będzie mogła powstrzymać się od komentarza.

-Cały czas myślisz o spotkaniu z tą dziewczyną? - wtrąci Iza.
-Nawet nie wiesz jakie to uczucie spotkać kogoś, kto dzięki tobie żyje. To jakby spotkać kogoś naprawdę bliskiego - powie zadowolony Marcin.

Zobacz: M jak miłość. Marcin i Naomi w czułych objęciach

W dodatku Marcin uzna, że fajnie by było, gdyby dziewczyny się spotkały, ale ten pomysł nie spodoba się Lewińskiej - Tak może jest lepiej dla wszystkich - skomentuje Iza.

Rozmowę przerwie im nie kto inny, a właśnie Naomi, o którą Iza zaczyna robić się szalenie zazdrosna. Baletnica zostawi na skrzynce głosowej Marcina szczerą wiadomość.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin przez Naomi wpakuje się w kłopoty. Zakocha się w tancerce?

"To nasze dzisiejsze spotkanie to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Czje się jakbym spotkała kogoś bliskiego, najważniejszego. Dziękuję ci Marcin" - tak będzie brzmiała wiadomość od Naomi.

Iza poczuje ukłucie zazdrości i będzie miała się na baczności. To więcej jak pewne, że urocza tancerka zawróci Marcinowi w głowie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: