SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotrek Zduński ofiarą Janusza Orskiego

M jak miłość. Piotrek Zduński ofiarą Janusza Orskiego

19.09.2016, godz. 20:33
M jak miłość odc. 1230. Janusz Orski (Aleksander Sosiński), Piotrek Zduński (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1230. Janusz Orski (Aleksander Sosiński), Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) foto:

Janusz Orski (Aleksander Sosiński) z "M jak miłość" to niezła szuja! Kolega Piotrka (Marcin Mroczek) z pracy za wszelką cenę che się go pozbyć! W 1238 odcinku "M jak miłość" Zduński zawiezie Olgę (Katarzyna Grabowska) do Góreckiego (Wojciech Wysocki), który nadal będzie w szpitalu. Piotrek poprosi drugiego asystenta, żeby przejrzał jego dokumenty i wyręczył go w pracy w czasie jego nieobecności. Janusz wykorzysta to i jeszcze w tym samym odcinku ukradnie Zduńskiemu świetny plan dokonania poważnej transakcji zmniejszając jej koszty. Między asystentami Góreckiego dojdzie do poważnej awantury.

"M jak miłość" odcinek 1238 - poniedziałek, 19.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Paweł Zduński ma konkurencję w pracy. Orski,  którego biznesmen Górecki zatrudnił jako drugiego asystenta, będzie robił wspólnikowi pod górkę.

Zobacz: M jak miłość. Magda porzucona przez męża! Olek zostawi Magdę z synem i wyjedzie z Polski

W 1238 odcinku "M jak miłość" Olga zauważy,  że nowy pracownik ojca specjalnie się nie przemęcza. To właśnie Zduński ma wszystko na swojej głowie.

-Ty cały czas zapieprzasz, a on się obija. I jeszcze udaje, że jest zapracowany - zauważy nastolatka i poprosi Piotrka, żeby pojechał z nią do ojca, który cały czas przebywa w szpitalu. Piotrek godzi się i zostawia Orskiemu swoje dokumenty z prośbą,  żeby rzucił na to okiem. Chłopak to wykorzysta. Wieczorem, po powrocie do domu Górecki z zachwytem oznajmi Zduńskiemu, że Janusz wpadł na świetny pomysł.

-Może uda nam się jakieś 30% zbić koszty tej operacji. Miał Pan rację, nie doceniałem Janusza -powie Górecki, a Piotrek będzie wściekły.

Przeczytaj: M jak miłość. Pocałunek Franka i Justyny. Leśniczy zdradzi Natalkę?

-Wiesz jak to się nazywa? Ukradłeś mój pomysł i przedstawiłeś jako swój!

-Też coś o tym wiesz, prawda? Przyszedłeś tutaj, zakręciłeś się wokół Olgi i zabrałeś mi pracę. Myślałeś, że będę czekać, aż górecki mnie wypieprzy?

-Nie chcę robić afery. Porozmawiaj z Góreckim i wyjaśnij, że to nieporozumienie.

-Twoja obecność tutaj to jedno wielkie nieporozumienie - rzuci Orski. Na szczęście świadkiem całej rozmowy będzie Olga, która powor ojcu prawdę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: