SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotrek naraża się Kindze! Olga niszczy małżeństwo Zduńskich

M jak miłość. Piotrek naraża się Kindze! Olga niszczy małżeństwo Zduńskich

19.09.2016, godz. 07:20
M jak miłość odc. 1238. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1238. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olga (Katarzyna Grabowska) z "M jak miłość" zrobi dosłownie wszystko, żeby zdobyć Piotrek (Marcin Mroczek) był tylko jej. W 1238 odcinku "M jak miłość" nastolatka od samego rana będzie zasypywać Zduńskiego wiadomościami, a Kingę (Katarzyna Cichopek) zacznie to wyprowadzać z równowagi. Na dodatek 19-latka uzna, że potrzebuje dodatkowych korepetycji z matematyki, których ma jej udzielić oczywiście Piotrek. Córka Góreckiego zagra Kindze na nerwach...

"M jak miłość" odcinek 1238 - poniedziałek, 19.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Piotrek nie opędzi się od zakochanej w nim Olgi! W nowych odcinkach "M jak miłość" córka Góreckiego będzie starała się zwrócić na siebie uwagę Zduńskiego, a przy tym rozdrażni jego żonę. Kinga będzie wściekła, gdy w 1238 odcinku "M jak miłość" nastolatka będzie zasypywać jej męża SMS-ami.

Zobacz: M jak miłość. Piotrek rzuci pracę przez Olgę? Niemoralna propozycja nastolatki

Piotrek będzie się gęsto tłumaczyć żonie, która zacznie być bardzo podejrzliwa i zazdrosna. W 1238 odcinku "M jak miłość" Zduński będzie usiłował ponownie uświadomić Olgę, że ma swoje życie - a w nim nie ma miejsca dla niej.

Dziewczyna jednak nie odpuści i uzna, że prawdopodobnie oblała maturę i będzie potrzebowała dodatkowych lekcji matematyki, których ma jej udzielić Piotrek. Dla niej to idealna okazja, żeby spędzić więcej czasu ze Zduńskim, dla którego straciła głowę.

Przeczytaj: M jak miłość. Pocałunek Franka i Justyny. Leśniczy zdradzi Natalkę?

A to jeszcze nie koniec. Żeby tego było mało, Olga poprosi Piotrka, żeby pojechał z nią do ojca, który cały czas przebywa w szpitalu. Zduński zgodzi się i podpadnie żonie, która rozszyfrowała podstępny plan dużo młodszej rywalki!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: