SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł i Ala zarobią fortunę na rodzinnej firmie

M jak miłość. Paweł i Ala zarobią fortunę na rodzinnej firmie

13.09.2016, godz. 21:17
M jak miłość odc. 1215. Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz)
M jak miłość odc. 1215. Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Szczęście uśmiechnie się do Zduńskich z "M jak miłość"! Po miesiącach ciężkiej pracy i wychodzenia z długów Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) wreszcie dorobią się sporych pieniędzy. Pomysł Pawła, by nawiązać współpracę z producentem wina, oliwek i serów z Sycylii, okaże się niezwykle trafiony. W 1238 odcinku "M jak miłość" Zduński zatrudni żonę do pomocy przy rozsyłaniu próbek włoskich produktów do klientów w Polsce. Nowy biznes Pawła rozkręci się tak szybko, że od razu zaczną spływać zamówienia. Wygląda na to, że Ala i Paweł zbiją niezłą fortunę.

"M jak miłość" odcinek 1238 - poniedziałek, 19.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Paweł Zduński z "M jak miłość" miał nosa kiedy roku przyjmował propozycję Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) i zgodził się razem z nim rozkręcić przetwórnię warzyw i owoców w Grabinie. Co prawda długo musiał namawiać Alę na przeprowadzkę na wieś, ale się opłaciło.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Magda porzucona przez męża! Olek zostawi Magdę z synem i wyjedzie z Polski

Interes Marka i Pawła kwitnie w najlepsze. A ponieważ Zduński wpadł na pomysł, by zająć się sprowadzaniem do Polski wina, oliwek i serów z Włoch, to Mostowiak dał mu wolną rękę. Tym sposobem Paweł zdecydował się otworzyć własny biznes. Znalazł nawet inwestora, który zgodził się wejść z nim w spółkę.

Zaangażowanie i entuzjazm Zduńskiego zaczną przynosić pierwsze efekty już w 1238 odcinku "M jak miłość" kiedy producent z Sycylii prześle do Grabiny pierwszą partię swoich ekologicznych produktów. Paweł i Ala od razu wezmą się do pakowania wina, oliwek i serów w paczki i rozsyłania ich do klientów  w Polsce - właścicieli sklepów i hurtowni.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Pocałunek Franka i Justyny. Leśniczy zdradzi Natalkę?

Tym razem pomysłowością wykaże się też Zduńska, która jak podaje "Tele Tydzień" wpadnie na pomysł, by do każdej przesyłki dołączać domowej roboty pączki. Paweł będzie zachwycony wsparciem żony. Z jego wyliczeń  wynika, że jeśli tak dalej pójdzie i wciąż będzie spływać aż tyle zamówień, to w krótkim czasie zarobią naprawdę duże pieniądze. A ponieważ firma Zduńskich odniesie tak spektakularny sukces, to będą musieli zatrudnić pracownika do pomocy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: