SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek wyjedzie do Kuwejtu? Bez Magdy i ich syna Maćka!

M jak miłość. Olek wyjedzie do Kuwejtu? Bez Magdy i ich syna Maćka!

16.09.2016, godz. 08:52
M jak miłość odcinek 1238. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1238. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szokujące rozstanie w "M jak miłość"! Wbrew pozorom Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) nie są ze sobą ta szczęśliwi jak mogłoby się do wydawać, a decyzja o adopcji 9-letniego Maćka (Franciszek Przanowski) nie była zbyt przemyślana. W 1238 odcinku "M jak miłość" Chodakowski przyzna się żonie, że choć kocha Maćka, to nie potrafi być jego ojcem. Mało tego - Olek będzie chciał zostawić Magdę samą z synem i wyjechać do pracy za granicę, a dokładnie do Kuwejtu. Czy Magda zostanie samotną matką?

"M jak miłość" odcinek 1238 - poniedziałek, 19.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Małżeństwo Magdy i Olka z "M jak miłość" skończy się rozwodem przed pierwszą rocznicą ślubu? Jeszcze nic nie jest przesądzone, ale w nowym 17 sezonie "M jak miłość" w związku z tej pary będzie źle się działo. Powód? Olek zda sobie sprawę, że nie dorósł do roli ojca.

Patrz: M jak miłość. Pocałunek Franka i Justyny. Leśniczy zdradzi Natalkę?

Ta refleksja spadnie na niego tuż po tym jak w 1237 odcinku "M jak miłość" Maciek dostanie nowy akt urodzenia zgodnie, z którym już formalnie będzie synem Chodakowski. Magda ucieszy się, że chłopiec zostanie z nimi na zawsze, ale jej mąż nie będzie podzielał tego entuzjazmu.

W końcu Magda zwierzy się Pawłowi (Rafał Mroczek), że Olek nie jest szczęśliwy nie tylko z nią, ale i z Maćkiem. Zduński pocieszy przyjaciółkę, że jej mąż potrzebuje trochę czasu, by oswoić się z tą myślą. Przy okazji zaprosi Magdę i Olka do Grabiny, by Chodakowski mógł nawiązać więź z synem.

Niestety wyjazd nic nie zmieni... Olek nie będzie mógł pozbyć się uczucia, że nie nadaje się na tatę. - Czuję się podle, ale nie potrafię odnaleźć się w roli ojca - powie żonie w 1238 odcinku "M jak miłość" gdy będą razem spędzać czas w Grabinie.

Zobacz: M jak miłość. Ula i Natalka znowu razem. Powrót Uli do Grabiny

Jego słowa wzbudzą niepokój w Magdzie, która domyśli się, że Olek coś przed nią ukrywa. Chodakowski wreszcie przyzna się, że dostał ofertę pracy w Kuwejcie w zespole badań, które prowadzi Wojtek (Mateusz Janicki). - Ta propozycja to wielkie wyzwanie i okazja dla mnie. Jak myślisz? Moglibyśmy wyjechać na kilka miesięcy?...- zapyta ukochaną.

Jednak Magda, gdy padnie hasło „Kuwejt”, od razu straci humor. - A co z Maćkiem?
- Pojedzie z nami, w czym problem?
- Mamy mu fundować kolejną przeprowadzkę? Zmianę szkoły? Dopiero co przyzwyczaił się do tej, znalazł kolegów… Poza tym, on nie zna angielskiego, jak sobie poradzi? Nie, to odpada!

W końcu Olek postanowi wyjechać... Ale sam - bez żony i syna... Wyjaśni Magdzie, że być może rozłąka dobrze im zrobi. Czy Olek porzuci Magdę i Maćka dla kariery?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: