SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin zastąpi Olka w roli ojca Maćka

M jak miłość. Marcin zastąpi Olka w roli ojca Maćka

16.09.2016, godz. 20:40
M jak miłość odcinek 1238. Marcin (Mikołaj Roznerski), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odcinek 1238. Marcin (Mikołaj Roznerski), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Maciek (Franciszek Przanowski) z "M jak miłość" zgodnie z prawem jest już synem Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel), ale minie jeszcze trochę czasu nim będą prawdziwą rodziną. Adopcja nie pomogła Olkowi poczuć się ojcem. W 1238 odcinku "M jak miłość" Magda prosi męża, by poświęcił Maćkowi więcej czasu i spróbował się do niego zbliżyć, lecz Chodakowski wyręcza się swoim starszym bratem Marcinem (Mikołaj Roznerski). Mało tego - zachowuje się tak jakby żałował, że adoptowali Maćka...

"M jak miłość" odcinek 1238 - poniedziałek, 19.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Magda, Olek i Maciek z "M jak miłość" tylko z pozoru wyglądają na szczęśliwą rodzinę. Prawda jest taka, że Chodakowski nie potrafi się dogadać z adoptowanym synem, odnaleźć z nim wspólnego języka. Co gorsze - zupełnie się nie stara, tak jakby mu na tym nie zależało.

Patrz: M jak miłość. Olek zostawi Magdę i Maćka

W 1238 odcinku "M jak miłość" Magda wyjeżdża do Grabiny do Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) i prosi męża, by pod jej nieobecność zajął się Maćkiem, potrenował z nim grę w piłkę nożną i spędził z nim cały wolny czas. Chodakowski nie jest tym jednak zachwycony i wykorzystuje nadarzającą się okazję, by zostać dłużej w pracy w klinice. Miejsce Olka zajmuje jednak Marcin, który od razu złapał z bratankiem świetny kontakt.

Zobacz: M jak miłość. Magda umrze na serce? Olek zostanie sam z synem Maćkiem

Starszy z braci Chodakowskim trenuje z Maćkiem rzuty karne na boisku, a później zaprasza go do siebie na naleśniki, które przygotowała babcia Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Maciek wreszcie czuje, że komuś na nim zależy.

W przypływie szczerości chłopiec wyznaje Marcinowi jak trudne jest życie osieroconego dziecka, który nie ma mamy i taty. Zauważa też, że Szymek (Staś Szczypiński) ma wielkie szczęście, że oprócz Marcina ma też Izę (Adriana Kalska).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: