SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda zostawia Olka i ucieka do Pawła do Grabiny

M jak miłość. Magda zostawia Olka i ucieka do Pawła do Grabiny

14.09.2016, godz. 10:59
M jak miłość odcinek 1238. Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odcinek 1238. Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Źle się dzieje w "M jak miłość" w związku Magdy (Anna Mucha) i Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel). Po tym jak Maciek (Franciszek Przanowski) został ich synem coś zaczęło się psuć. Olek czuje, że nie nadaje się na ojca, że nie dorósł do tej roli, a Magda wpada w panikę na samą myśl, że jej rodzina się rozpadnie. W 1238 odcinku "M jak miłość" opuszcza męża i syna i wyjeżdża do Grabiny, by znaleźć pocieszenie u Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek).

"M jak miłość" odcinek 1238 - poniedziałek, 19.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Adopcja Maćka z "M jak miłość" miała jeszcze bardziej zbliżyć Magdę i Olka, stać się punktem zwrotnym na nowej drodze ich wspólnego życia, ale stało się inaczej i rodzina Chodakowskich zmaga się z poważnym kryzysem. Olek lubi Maćka, ale nie traktuje go jak swojego syna, nie zależy mu nawet na tym, by się zbliżyć do chłopca i nawiązać z nim więź.

Magda bardzo to przeżywa, bo to przecież ona namawiała męża do adoptowania osierconego 9-latka. Wydawało się, że rodzinny wyjazd do Grabiny pozwoli im przełamać lody. Jednak Olek wciąż zachowuje się tak jakby Maciek był zbędnym członkiem ich rodziny. Nawet się nie stara go bliżej poznać.

Patrz: M jak miłość. Ala i Paweł wyprowadzą się z Grabiny - KULISY serialu

W 1238 odcinku "M jak miłość" Magda wpada na pomysł jak temu zaradzić. Idąc za radą Pawła postanawia zostawić męża z synem samych w domu i wyjechać na dwa dni do Grabiny. Zduński zapraszał ją do siebie, więc Madzia chce teraz skorzystać z ofert przyjaciela.

Olek od razu wyczuwa podstęp. I urządza żonie awanturę. - Błagam cię Magda, daj spokój. Myślisz, że ja nie widzę, co ty próbujesz zrobić? Próbujesz zostawić mnie samego z Maćkiem. Jeszcze mi powiedz, że to był pomysł Pawła? Rozmawiasz sobie z nim o naszych relacjach domowych i uważasz, że to jest w porządku?

Przeczytaj: M jak miłość. Magda umrze na serce? Olek zostanie sam z synem Maćkiem

Tak ostra reakcja Olka sprawia, że Madzia aż blednie. Ma wyrzuty sumienia, że zrobiła coś za plecami ukochanego, ale przecież nie miała wyjścia. - Z kimś musiałam. Przepraszam. Kochanie, proszę cię zostać z Maćkiem... Bardzo zależy mi na tym, żebyście zaczęli się dogadywać bez mnie. Jeżeli ja tu będę ani ty się nie przełamiesz, ani on. Proszę cię kochanie, zrób to dla mnie... - błaga Olka.

Przyjazd Magdy do Grabiny nie podoba się także Ali (Olga Frycz). Żona Pawła stara się jednak ukryć niechęć do rywalki i pozwala ukochanemu, by poświęcił trochę czasu Madzi. Dzięki temu Magda i Paweł mogą kolejny raz szczerze porozmawiać. To właśnie jemu Magda opowiada o swoich problemach ze zdrowiem.

- Ostatnio gorzej się czuję. Zadzwoniłam rano do lekarza, żeby przyspieszyć wizytę. Z jednej strony chcę tam iść jak najszybciej, a z drugiej boję się tego co usłyszę - wyznaje kiedy podczas spaceru po wsi nagle zaczyna brakować jej tchu i musi sięgnąć po leki. 

- Chcesz, żebym poszedł tam z tobą? - proponuje Paweł. - Chcesz, żeby Ala cię zabiła? A mnie Olek? Dopiero by się wkurzyli... Nie boję się o siebie tylko o... Zastanawiam się co będzie jak mnie zabraknie. Czy Olek i Maciek dalej będą trzymali taki dystans, co wtedy? - Magda nie jest w stanie myśleć o niczym innym.
- Magda, po pierwsze nie zabraknie cię, a po drugie jakoś się ułoży - pociesza ją Paweł.
- Też tak myślałam, ale teraz jestem przerażona - odpowiada Magda.

Wieczorem w Grabinie zjawia się Olek, by powiedzieć Magdzie, że podjął decyzję w sprawie wyjazdu do Kuwejtu, który proponuje mu Wojtek (Mateusz Janicki). Chodakowski chce przyjąć ofertę nowej pracy przy badaniach nad nowym wykorzystaniem komórek macierzystych w ortopedii, ale zamierza wyjechać bez żony i syna...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: