SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda umrze na serce? Olek zostanie sam z synem Maćkiem

M jak miłość. Magda umrze na serce? Olek zostanie sam z synem Maćkiem

14.09.2016, godz. 08:11
M jak miłość odcinek 1238. Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odcinek 1238. Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek) foto:

Czy chora na serce Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" umrze?! Nowe doniesienia z planu "M jak miłość" są niepokojące. W1238 odcinku "M jak miłość" żona Olka (Maurycy Popiel) zacznie obawiać się o swoje życie. Czy Chodakowski poradzi sobie z wychowaniem Maćka (Franciszek Przanowski) po śmierci ukochanej? Co będzie z Magdą w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Paweł Zduński (Rafał Mroczek) będzie wspierać przyjaciółkę.

"M jak miłość" odcinek 1238 - poniedziałek, 19.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Chora na serce Magda umrze? Żona Chodakowskiego zawsze miała problemy zdrowotne. Ostatecznie przeszczep serca uratował jej życie, ale to nie znaczy, że jej stan zdrowia jest celujący. Wręcz przeciwnie.

Przeczytaj: M jak miłość. Olek opuści Magdę i ich syna Maćka

Pamiętacie pewnie, że w 16 sezonie "M jak miłość" tuż przed ślubem z Olkiem, Madzia zasłabła na ulicy i znów trafiła pod opiekę kardiologów. Tym razem sytuacja może się powtórzyć. Czy Chodakowska przegra z chorobą i zostawi Olka z ich adoptowanym synem?

W 1238 odcinku "M jak miłość" Magda znów zacznie się fatalnie czuć. Nawracające zawroty głowy i ból w klatce piersiowej zaczną jej podpowiadać, że pora umówić się do lekarza. Chodakowska będzie przerażona, bo dobrze wie, że jej serce ledwo spełnia utrzymujące ją przy życiu funkcje.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Ula i Natalka znowu razem. Powrót Uli do Grabiny

- Boję się tego, co usłyszę - powie szczerze Magda w rozmowie z Pawłem. - Będzie co ma być, ale naprawdę jestem przerażona - doda Chodakowska, a przyjaciel bezskutecznie będzie próbował podnieść ją na duchu.

Co będzie dalej? Magda boi się, że Olek nie poradzi sobie z samotnym ojcostwem. Już teraz jest mu ciężko. Lekarz żyje w przekonaniu, że nie nadaje się na tatę. A rodzinne życie chyba sprawiło mu więcej przykrości, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: