SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rodzinne ognisko braci Chodakowskich w Grabinie. Tak się bawią Marcin i Olek z ukochanymi

M jak miłość. Rodzinne ognisko braci Chodakowskich w Grabinie. Tak się bawią Marcin i Olek z ukochanymi

11.09.2016, godz. 13:56
M jak miłość odcinek 1237. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Maciek (Franciszek Przanowski), Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1237. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Maciek (Franciszek Przanowski), Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto:

Rodzinny wypad do Grabiny. W 1237 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) i Olek (Maurycy Popiel) pojadą na wieś ze swoimi ukochanymi. Magda (Anna Mucha) i Iza (Adriana Kalska) będą zachwycone. W siódmym niebie będzie także Maciuś (Franciszek Przanowski), który pojedzie razem z nimi. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Zobaczcie najnowsze zdjęcia ze wspólnego wypadu Chodakowskich za miasto.

"M jak miłość" odcinek 1237 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1237 odcinku "M jak miłość" Olek, Magda, Maciek, Iza i Marcin pojadą razem do Grabiny, Tam rozpalą wspólnie ognisko i będą bawić się w swoim towarzystwie. Lewińska będzie zachwycona wspólnie spędzonym czasem, ale Magda będzie miała powody do zmartwień.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda boi się rozwodu. Olek nie chce być ojcem Maćka

Na wyjeździe żona lekarza zorientuje się, że Olek wcale nie jest gotowy na bycie ojcem. Gdy Chodakowski tylko usłyszy o wycieczce, będzie chciał zostawić chłopca w Warszawie. To będzie pierwszy niepokojący sygnał. Potem będzie tylko gorzej. W końcu wieczorem Olek przyzna ukochanej rację i powie, że godząc się na adopcję postąpił wbrew sobie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: