SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wpadka Joasi! Przez pomyłkę weźmie Jacka za kelnerera

M jak miłość. Wpadka Joasi! Przez pomyłkę weźmie Jacka za kelnerera

01.09.2016, godz. 07:45
M jak miłość odc. 1237. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1237. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W nowych odcinkach "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) pozna przyjaciela Tomka (Andrzej Młynarczyk) z czasów szkolnych. Niestety pierwsze spotkanie Joasi i Jacka będzie wyjątkowo niefortunne. W 1237 odcinku "M jak miłość" Tarnowska zaliczy żałosną wpadkę i uzna, że przystojniak w garniturze jest kelnerem! Nieporozumienie szybko się wyjaśni, a niedługo później narzeczona Chodakowskiego rozkocha w sobie nowo poznanego mężczyznę.

"M jak miłość" odcinek 1237 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nowy bohater w "M jak miłość" narobi bałaganu w związku Joasi i Tomka. Przystojny Jacek zadebiutuje na ekranie w 1237 odcinku "M jak miłość", a już w czasie pierwszego spotkania Tarnowska zaliczy wpadkę.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia i Agnieszka będą tajemnicę przed Tomkiem

Asia umówi się z szefową w jednej z warszawskich kawiarni, a gdy zjawi się na miejscu wręczy stojącemu przy drzwiach mężczyzna swój płaszcz.

Przy wyjściu Asia zdziwi się, gdy "kelner" odbierze od szatniarza jej okrycie. Okaże się, że Jacek nie jest pracownikiem lokalu, a jedynie jednym z klientów. Tarnowskiej zrobi się głupio, ale to nie koniec...

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Magda porzucona przez męża! Olek zostawi Magdę z synem i wyjedzie z Polski

Tego samego dnia Agnieszka (Magdalena Walach) poinformuje Tomka, że Jacek - ich wspólny przyjaciel sprzed lat - pojawił się w Warszawie. Tomek postanowi się z nim spotkać i będzie oczywiście w towarzystwie narzeczonej. Joasia zapadnie się pod ziemię, gdy rozpozna w koledze ukochanego mężczyznę, którego poznała w kawiarni...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: