SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka. Agnieszka i Helenka wśród gości

M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka. Agnieszka i Helenka wśród gości

09.09.2016, godz. 12:04
M jak miłość odc. 1237. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1237. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ślub Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) w "M jak miłość" zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania do uroczystości, która odbędzie się za kilka miesięcy, już trwają. Asia ma już suknię ślubną, którą kupił jej Tomek, a w 1237 odcinku "M jak miłość" wspomina o tym kogo chciałaby zaprosić na tę wyjątkową uroczystość. Wśród gości na ślubie Joasi i Tomka na pewno nie zabraknie Agnieszki (Magdalena Walach) i jej córki Helenki (Ola Trojanowska).

"M jak miłość" odcinek 1237 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Joasia i Tomek z "M jak miłość" chcą wziąć ślub najszybciej jak się da. Ustalili termin ślubu i wesela na sierpień. A ponieważ w serialowej rzeczywistości jest dopiero wiosna, to narzeczeni mają kilka miesięcy, by wszystko zorganizować.

Patrz: M jak miłość. Marcin ożeni się z Izą?

Wymarzona suknia ślubna Asi już jest, bo Tomek kupił ją dla ukochanej w prezencie. Dzięki pomocy Wojtusia (Feliks Matecki) wiedział bowiem, który model upatrzyła sobie Joanna. Teraz przychodzi pora na zarezerwowanie sali weselnej i kościoła. Bo choć Chodakowski jest po rozwodzie z Małgosią (Joanna Koroniewska), to może wziąć ślub kościelny.

W 1237 odcinku "M jak miłość" temat najpiękniejszego dnia w życiu Asi i Tomka wraca za sprawdą Wojtusia, który podczas rodzinnego obiadu wypytuje kto z gości będzie na ślubie. - Asiu, zaprosicie na wasz ślub Agę i Helenkę? - rzuca bez ogródek i skrępowania chłopiec.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek opuści Joasię dla Agnieszki i chorej Helenki

Tomek przez chwilę wpatruję się w ukochaną, bo przecież decyzja należy do niej. Nie zmusi Joasi do tego, by tak szczególny moment życia dzieliła z jego dawną kochanką i córką. Jednak Joanna ma już gotową odpowiedź na pytanie Wojtusia. - Oczywiście, że tak. W końcu obie należą do rodziny - stwierdza z przekonaniem. Jej decyzja utwierdza Chodakowskiego w przekonaniu jaką wspaniałą kobietę jest jego przyszła żona. Swojej radości nie kryje także Wojtuś, który oszalał na punkcie Helenki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: