SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Powrót przyjaciela Agnieszki i Tomka. Jacek zauroczony Joasią od pierwszego wejrzenia

M jak miłość. Powrót przyjaciela Agnieszki i Tomka. Jacek zauroczony Joasią od pierwszego wejrzenia

13.09.2016, godz. 07:53
M jak miłość odc. 1237. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1237. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W 1237 odcinku "M jak miłość" Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) i Wojtuś (Feliks Matecki) urządzą uroczystą kolację na cześć Jacka (Jan Wieczorkowski). Wspólny przyjaciel policjanta i prokuratorki przyjedzie do Warszawy w interesach i przy okazji ich odwiedzi. Jacek będzie pod wrażeniem tego, jak wiele wydarzyło się w życiu Chodakowskiego i Olszewskiej, ale najwięcej uwagi skradnie mu Asia, która wpadnie mu w oko od pierwszego wejrzenia!

"M jak miłość" odcinek 1237 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1237 odcinku "M jak miłość" Agnieszka zorganizuje kolację, na którą zaprosi Tomka, Joasię, Wojtusia i Jacka, który przyjechał do Warszawy w interesach. Dawny przyjaciel Olszewskiej i Chodakowskiego z czasów szkolnych jest teraz szanowanym biznesmenem - tym samym, którego Tarnowska kilka godzin wcześniej pomyli z kelnerem w restauracji.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia i Agnieszka będą tajemnicę przed Tomkiem

Gdy tylko Jacek wejdzie do mieszkania Agnieszki, Joasia będzie w szoku. Ukochanej Tomka zrobi się zwyczajnie głupio. Przywita się z mężczyzną, a on zadowolony przyzna głośno, że już się znają.

Jacek opowie Agnieszce i Tomkowi zabawną sytuację, która spotkała ich w jednej z warszawskich knajp. Asia szybko zacznie przepraszać i się tłumaczyć. - Co ja poradzę. Tak u mnie już jest. W awaryjnych sytuacjach wyłączam myślenie i leci gafa za gafą. Chciałam cię bardzo przeprosić.

- Nie ma za co. To było sympatyczne, miłe przeżycie, doświadczenie. Powinienem tylko zmienić krawat - uśmiechnie się Jacek.
-Tak Jacusiu, bo u nas markowe krawaty noszą kelnerzy - wtrąci roześmiana Agnieszka.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Magda porzucona przez męża! Olek zostawi Magdę z synem i wyjedzie z Polski

W 1237 odcinku "M jak miłość" Tomek, Asia, Agnieszka i Jacek będą świetnie się bawić w swoim towarzystwie. Tarnowska cały wieczór będzie czuła na sobie spojrzenie nowo poznanego przystojniaka. To niewinny początek ich romansu? Tomek jeszcze się nie spodziewa, że przyjaciel sprzed lat będzie próbował odbić mu narzeczoną!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: