SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda pocieszy się w ramionach Pawła? Olek nie nadaje się na męża

M jak miłość. Magda pocieszy się w ramionach Pawła? Olek nie nadaje się na męża

13.09.2016, godz. 20:29
M jak miłość odcinek 1237, Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odcinek 1237, Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek) foto:

W nowych odcinkach "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Paweł (Rafał Mroczek) znów będą razem? Żona Olka (Maurycy Popiel) nadal kocha swojego przyjaciela. W 1237 odcinku "M jak miłość" Madzia w trakcie szczerej rozmowy wyzna Zduńskiemu miłość! Paweł przypomina koleżance, że jest szczęśliwy z Alą (Olga Frycz), ale to może nic nie dać, gdy małżeństwo Chodakowskich legnie w gruzach - a to już niedługo...

"M jak miłość" odcinek 1237 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Magda poprosi Pawła o spotkanie w "Bistro za rogiem". Chodakowska chce poradzić się przyjaciela w kwestii Olka, który nie czuje się dobrym ojcem. Zduński jednak zapewnia Madzię, że on nie miał takiego problemu z Basią (Gabriela Raczyńska), którą od razu zaakceptował.

Zobacz: M jak miłość. Rafał Mroczek będzie ojcem! Pierwsze zdjęcie z ciężarną narzeczoną Joanną Skrzyszewską

W 1237 odcinku "M jak miłość" słowa Pawła nie pocieszą Magdy, ale Zduński dalej będzie próbował podnieść ją na duchu twierdząc, że jej mąż pewnie zwyczajnie nie ma czasu żeby zająć się rodzinnymi sprawami, bo cały czas pracuje.

Po spotkaniu Magda będzie zmieszana, a na pożegnanie wyzna Pawłowi miłość.

-Wiesz, że cię kocham?- zapyta Magda przed wyjściem z lokalu.
-Przypomniała mi się mina mojej żony,gdy powiedziałem, że dziś się widzimy - Zduński przypomina przyjaciółce, że kocha Alę.
-Rozumiem, że Ala nie będzie zachwycona, że przyjadę? - zmartwi się Magda, która zamierzała porwać Olka do Grabiny na weekend.
-Moja Ala bardzo lubi twojego Olka. Kiedy dowiedziała się, że wychodzisz za mąż kamień z serca jej spadł.
-Ala może spać spokojnie. Ale jedno nigdy się nie zmieni. Już zawsze będziesz moim najlepszym przyjacielem na dobre i na złe - powie Madzia i czule przytuli Pawła.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda boi się rozwodu. Olek nie chce być ojcem Maćka

Co będzie dalej? Wiadomo już, że Olek nie przyzwyczai się do roli ojca i wkrótce dostanie propozycję wyjazdu do pracy za granicę. Dla Chodakowskiej to będzie oznaczało tylko jedno - rozwód. Czy wtedy Madzia znów zacznie podrywać Pawła, z którym o mały włos wzięła ślub tuż przed przeszczepem serca?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: