SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda boi się rozwodu. Olek nie chce wychowywać Maćka

M jak miłość. Magda boi się rozwodu. Olek nie chce wychowywać Maćka

12.09.2016, godz. 21:32
M jak miłość odcinek 1237. Maciek (Franciszek Przanowski), Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1237. Maciek (Franciszek Przanowski), Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" marzyła o rodzinie, ale Olek (Maurycy Popiel) najwyraźniej nie jest szczęśliwy. Chodakowski lubi Maćka (Franciszek Przanowski), ale czuje, że nie nadaje się na ojca. W 1237 odcinku "M jak miłość" Magda przeżyje prawdziwy dramat, bo mąż wytłumaczy jej, że jeszcze nie dorósł do bycia głową rodziny. Czy to znaczy, że Magda i Olek się rozwiodą?

"M jak miłość" odcinek 1237 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Olek i Magda wzięli ślub i adoptowali syna, ale teraz okazuje się, że nie o takim życiu marzył młody lekarz... 

Zobacz: M jak miłość. Rafał Mroczek będzie ojcem! Pierwsze zdjęcie z ciężarną narzeczoną Joanną Skrzyszewską

W 1237 odcinku "M jak miłość" Chodakowscy informują Maćka, że proces jego adopcji zakończył się powodzeniem i od teraz oficjalnie jest ich synem. Chłopiec zapyta, czy to znaczy, że może ich teraz nazywać swoimi rodzicami, ale Olek nie będzie zachwycony myślą, że miałby być nazywany tatą.

Magda zauważy jego zmieszanie i będzie wściekła. Po wycieczcie do Grabiny Madzia poruszy temat ich rodziny, a lekarz zbierze się na odwagę i przyzna, że czuje się marnym ojcem.

Przeczytaj: M jak miłość. Anna Mucha walczy o rolę w nowym serialu TVN. Będzie dużo scen seksu!

-Czuje się podle, że zawodzę ciebie i Maćka, że nie potrafię odnaleźć się w roli ojca. Ja lubię tego chłopaka, ale... Muszę cię prosić o trochę więcej czasu. Żeby sprostać tej sytuacji - powie szczerze Olek.
-Zgoda, ale obiecaj mi, że będziesz ze mną szczery i nie będziesz niczego ukrywał - poprosi Magda. Czy mąż spełni jej prośbę? Już niedługo Chodakowski dostanie propozycję pracy za granicą i bardzo będzie chciał z niej skorzystać. Dla Magdy to będzie oznaczało tylko jedno - koniec.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: