SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza w szpitalu u Góreckiego. Biznesmen wybaczy Izie, że jej ojciec zabił mu żonę

M jak miłość. Iza w szpitalu u Góreckiego. Biznesmen wybaczy Izie, że jej ojciec zabił mu żonę

02.09.2016, godz. 07:47
M jak miłość po wakacjach 2016, Iza (Adriana Kalska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość po wakacjach 2016, Iza (Adriana Kalska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Wyrzuty sumienia zadręczają Izę Lewińską (Adriana Kalska) z "M jak miłość", która od 15-stu lat żyje w poczuciu winy, że jej ojciec jest mordercą i po pijanemu zabił żonę Góreckiego (Wojciech Wysocki). Sytuację pogorszy jeszcze fakt, że przez nią Górecki trafi do szpitala z zawałem serca. W 1237 odcinku "M jak miłość" Iza spróbuje jeszcze raz naprawić błędy z przeszłości. Odwiedzi biznesmena w szpitalu i poprosi go o wybaczenie. Górecki wyjaśni Izie, że nie ma do niej żalu, bo to przecież nie ona siedziała za kierownicą samochodu gdy doszło do tragedii.

"M jak miłość" odcinek 1237 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iza Lewińska i Górecki z "M jak miłość" przez lata żyli z ogromnym ciężarem. Śmiertelny wypadek, w którym zginęła Katarzyna Górecka, a który spowodował ojciec Izy, nie pozwolił im zaznać spokoju. Milioner szukał mordercy żony, a Iza biła się z myślami, że Lewiński nie pomógł rannej kobiecie, uciekł z miejsca wypadku i nigdy nie szukał jej rodziny.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia i Agnieszka będą tajemnicę przed Tomkiem

Kiedy w 1235 odcinku "M jak miłość" los pozwoli Izie stanąć oko w oko z Góreckim to spotkanie wywoła w nich bardzo silne emocje i wzruszenie. Lewińska będzie przygotowana na wielkie pretensje, gorzkie słowa, ale biznesmen spokojnie wysłucha jej wersji wydarzeń.

Dzięki historii Izy zrozumie, że ten wypadek odcisnął bolesne piętno także na jej psychice, bo przecież jako mała dziewczynka widziała tragedię na własne oczy. Po tej rozmowie Górecki źle się poczuje i z zawałem serca trafi do szpitala. Przeżyje, ale jego stan będzie ciężki.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Magda porzucona przez męża! Olek zostawi Magdę z synem i wyjedzie z Polski

Dopiero kilka dni później Iza dowie się, że omal nie doprowadziła do śmierci Góreckiego. W 1237 odcinku "M jak miłość", w tajemnicy przed Marcinem (Mikołaj Roznerski), postanawi raz jeszcze spotkać się z Góreckim, by znów przeprosić. Z bukietem żółtych tulipanów w dłoniach przyzna, że nie może się pozbierać po ich rozmowie.

Górecki doskonale będzie wiedział co czuje Iza. Zdobędzie się na piękny gest wobec niej. - Nie możesz swoim życiem przepraszać za swojego ojca. Twoje życie należy tylko i wyłącznie do siebie - powie Izie, a jego słowa zabrzmią jak wybaczenie. Dzięki temu Iza wreszcie odzyska spokój i będzie mogła być szczęśliwa z Marcinem. Świadomość tego, że Górecki nie czuje do niej żalu okaże się zbawienna dla jej psychiki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: