SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bójka Jacka i Tomka o Agnieszkę

M jak miłość. Bójka Jacka i Tomka o Agnieszkę

13.09.2016, godz. 20:31
M jak miłość po wakacjach 2016, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski), Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość po wakacjach 2016, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski), Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Przyjaciele z dzieciństwa z "M jak miłość" mają słabość do tych samych kobiet. Wiele lat temu Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Jacek (Jan Wieczorkowski) pobili się o Agnieszkę (Magdalena Walach). Teraz między nimi stanie Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), która sprawi, że kumpel Tomka z piaskownicy zupełnie straci dla niego głowę. W 1237 odcinku "M jak miłość" Jacek wkroczy do życia Asi, Tomka i Agnieszki i od razu zrobi się gorąco.

"M jak miłość" odcinek 1237 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kim jest Jacek z "M jak miłość", nowy bohater, który po raz pierwszy pojawia się w 1237 odcinku serialu? Bogaty i przystojny biznesmen właśnie wrócił zza granicy gdzie przez ostatnich osiem lat zbijał fortunę na fuduszach inwestycyjnych. Ponad 20 lat mieszkał jednak w Szczecinie i przyjaźnił się z Agnieszką i Tomkiem.

Patrz: M jak miłość. Jacek zauroczony Joasią od pierwszego wejrzenia

Kiedy Agnieszka zaprosi Jacka do siebie na kolację będzie wyraźnie podekscytowana tym spotkaniem. Skupi się na tym, by zrobić na dawnym przyjacielu jak najlepsze wrażenie. Zupełnie jakby liczyła na coś więcej. Jednak gdy w 1237 odcinku "M jak miłość" Jacek przekroczy próg mieszkania Agnieszki i zobaczy Joasię, to na niej skupi swoją całą uwagę. Nie będzie mógł oderwać wzroku od przyszłej żony Tomka, którą pozna w zabawnych okolicznościach kilka godzin wcześniej.

Kolacja przyjaciół stanie się okazją do wspomnień. Jacek przywoła w pamięci bójkę z Tomkiem o Agnieszkę, którą stoczyli jeszcze w piaskownicy. - Aga pamiętasz, jak się pobiłem z Tomkiem o ciebie?
Chodakowski i Olszewska zaczną się śmiać na samą myśl o tym, co się wtedy działo. Doskonale będą pamiętać tamto starcie. - Oj, to dawno temu było - szybko utnie temat Tomek, by nie sprawiać Joasi przykrości.

Zobacz: M jak miłość. Szokujące wyznanie Agnieszki! Tomek dowie się, że był miłością jej życia

- Proszę cię, raptem 30 lat temu. "Jedynkę" straciłeś wtedy - przypomni mu z uśmiechem Agnieszka. Ale Jacek wspomni o czymś jeszcze. - Tak, stracił mleczaka, ale zyskał twoją miłość.
- Coś za coś, no wiesz bohatersko - roześmieje się Tomek, lecz widząc reakcję Joasi nie bedzie chciał dalej kontynuować tematu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: